Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Senjorų dienos internete 2018
2018 10 30

Kviečiame senjorus į akcijos „Senjorų dienos internete 2018“ renginius

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojama teminė akcija „Senjorų dienos internete 2018“, kurios tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes bei netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Akcijoje dalyvauja ir Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, kuri yra šią akciją vykdančio projekto „Prisijungusi Lietuva“ partnerė.


Skaityti daugiau...
Klaipėdos knygų mugė 2018
2018 09 21

VI Klaipėdos knygų mugė: „Laimei, Rėza“ – atrasti ir padovanoti

2018 m. spalio 4–6 dienomis Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje vyks VI Klaipėdos knygų mugė (KKM) „Laimei, Rėza“ – atrasti ir padovanoti. Kasmet auganti ir vis daugiau spalvų įgaunanti KKM jau tapo ryškiu miesto kultūriniu reiškiniu. Jos metu didžiausias dėmesys skiriamas knygai ir jas rašantiesiems, tačiau KKM programa pasižymi ir renginių gausa, skirta įvairaus amžiaus lankytojui – naujausių knygų pristatymai, susitikimai ir diskusijos su knygų autoriais ir leidyklų atstovais, edukaciniai renginiai, meno parodos, filmų peržiūros, koncertai, spektakliai, konkursai ir žaidimai.


Skaityti daugiau...
Vyresn. bibliotekininkė Rolanda Kuizinienė ir „Skaitymo iššūkio“ laimėtoja Erika Pociūtė
2018 09 19

Paskelbti vasaros „Skaitymo iššūkio“ laimėtojai Kretingos rajono bibliotekose

2018 m. vasarą visos šalies bibliotekos pakvietė knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. Žaismingose varžytuvėse dalyvavo ne tik didžiųjų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. „Skaitymo iššūkis 2018“ Kretingoje šiemet sulaukė ypatingai didelio susidomėjimo. Perskaityta per 100 knygų.


Skaityti daugiau...
Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”
2018 09 11

Projektas „Prisijungusi Lietuva“ Lietuvos bibliotekose

Šių metų balandį startavo projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” („Prisijungusi Lietuva“), kurio tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis.


Skaityti daugiau...
Projektas „Kultūros pažinimo maršrutas: laisvės kovos Kretingoje“
2018 07 27

Kretingoje rengiamas laisvės kovų pažinimo maršrutas

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka vykdo projektą „Kultūros pažinimo maršrutas: laisvės kovos Kretingoje“. Tai išskirtinis, ugdantis patriotiškumą ir domėjimąsi savo kultūra skatinantis projektas, įgyvendinamas keliais etapais.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes