Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–12:00; 12:30–16:00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena.

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Projektas vaikams „Pažinimo kelias“
2017 05 23

Bibliotekoje buvo tiesiamas „Pažinimo kelias“

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, vykdydama projektą „Pažinimo kelias“, visus 2016–2017 mokslo metus bendradarbiavo su dviem pradinio ugdymo klasėmis: Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ (mokytoja Alma Valantinienė) ir Kretingos M.Daujoto pagrindinės mokyklos (mokytoja Rasa Zulumskytė-Trumpenskienė) antrokais.


Skaityti daugiau...
Nominacijos „Išminties marės“ įteikimas Kretingos rajono savivaldybėje
2017 05 22

Kretingos viešajai bibliotekai įteikta „Išminties marių“ nominacija

Šiemet, jau penktus metus iš eilės skelbiama, Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus Juozo Šikšnelio inicijuota nominacija Klaipėdos regiono bibliotekoms – „Išminties marės“ atiteko Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešajai bibliotekai už nenuilstamą kultūros, gimtosios kalbos ir tradicijų puoselėjimą, inovatyvią veiklą, ištvermę dirbant sunkiose sąlygose.


Skaityti daugiau...
E. sveikatos paslaugų mokymai gyventojams
2017 04 27

E. sveikatos paslaugų mokymai gyventojams

2017 m. balandžio 27 d. Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka pradėjo mokymų „E. sveikatos paslaugos“ turą kaimiškųjų vietovių gyventojams. Per pirmąsias dvi dienas Viešosios bibliotekos darbuotojos lankėsi Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešosios bibliotekos Kartenos ir Vydmantų filialuose.


Skaityti daugiau...
Mokymų portalo logotipas
2017 04 08

IT ir kūrybinių industrijų mokymai bibliotekos lankytojams

Jei domitės informacinėmis technologijomis, programuojate, užsiimate 3D ar grafiniu dizainu ar kuriate žaidimus, šie nemokami mokymai – kaip tik Jums. Jei jau dirbate vienoje iš šių sričių, pasirinktas mokymo kursas leis patobulinti žinias ir išmokti kažko naujo.


Skaityti daugiau...
2017 04 07

Nemokami apželdinimo pagrindai Kretingos bibliotekoje

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka vykdydama projektą „Mobili biblioteka į Jūsų sodybas“ kviečia visus gamtos mylėtojus, puoselėtojus į teorinį-praktinį užsiėmimą „Mano sodo dizainas“, kuris vyks Viešojoje bibliotekoje ir filialuose – Salantų m., Darbėnų, Kūlupėnų, Jokūbavo, Vydmantų.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

El. paštas

Replica shoes