Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–12:00; 12:30–16.00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena –švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė „Kartu mes kuriame ateitį“
2018 04 19

Viešoji biblioteka kviečia Lietuvos Nacionalinę bibliotekų savaitę švęsti kartu

18-ąjį kartą minima Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė šiemet tradiciškai prasideda balandžio 23-iąją – UNESCO minimą Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną. Jos šūkis – „Kartu mes kuriame ateitį“.


Skaityti daugiau...
2018 04 12

Kretingiškių verslumui ugdyti – nemokami profesionalų mokymai

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka nuo 2018 m. balandžio mėnesio įgyvendina projektą „Verslo idėjų labirintas“. Projektas skirtas Kretingos rajono savivaldybės gyventojams, kurie aktyviai domisi verslumu, turi nuosavą verslą arba planuoja pradėti ir siekia žinių sėkmingai verslo plėtrai.


Skaityti daugiau...
2018 04 09

Kviečiame atsakyti į anketą „Prenumeruojamų duomenų bazių panauda viešosiose savivaldybių bibliotekose“

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka atlieka tyrimą „Prenumeruojamų duomenų bazių* panauda viešosiose bibliotekose“ (https://goo.gl/forms/X8ZInuU0OJCLu1gF2). Tyrimo tikslas – nustatyti, kaip viešosiose bibliotekose naudojamos šios duomenų bazės, išsiaiškinti jų naudojimo ir nenaudojimo priežastis ir numatyti priemones, kurios padėtų viešosioms bibliotekoms ir jų vartotojams efektyviau pasinaudoti šiais informacijos šaltiniais.
 

Skaityti daugiau...
Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos diena
2018 04 05

Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos diena. Laisvė skaityti!

„Norime, kad mūsų vaikai skaitytų, leiskime jiems skaityti!“ – tokiu sakiniu savo pranešimą praėjusiais metais konferencijoje „Raštingumas skaitmeniniame amžiuje“ baigė lektorė iš Turku universiteto (Suomija) Juli Anna Aerila. Pasak jos, mes dažnai žaidžiame idėjomis, kaip skaitymą padaryti patraukliu, kaip įtraukti vaikus į skaitymo procesą, tačiau pamirštame, kad skaitymas yra procesas, kuriam dažniausiai reikia labai mažai: geros knygos, skaitytojo ir patogios vietos. Net ir vieta yra labai reliatyvus dalykas – juk dažnai tenka matyti žmones, kurie skaito troleibusuose, stotelėse, parkuose, pietaudami. Kai knyga įtraukia, niekas netrukdo skaityti.


Skaityti daugiau...
Kvietimas dalyvauti akcijoje
2018 03 28

Padovanok kepuraitę sergančiam onkologine liga vaikui

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka dalyvauja akcijoje „Spalvotas pavasaris 2018“, kviesdama siūti, megzti, nerti įvairiaspalves natūralaus pluošto kepurytes ir šalikėlius onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Jau devynerius metus visoje Lietuvoje jautriai ir prasmingai akcijai žmonės buriasi iš atokiausių šalies kampelių: savo sukurtus rankdarbius skiria mažiesiems kovotojams bei jų artimiesiems, rašo linkėjimus.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes