Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–16.00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena –švaros diena.

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje
2017 10 10

Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje

Lietuvoje kiekvienas žmogus (duomenų subjektas) turi 4 teises asmens duomenų apsaugos srityje, t. y. teisė žinoti, teisė susipažinti, teisė ištaisyti, sunaikinti, sustabdyti ir teisė nesutikti. Šias teises privalo įgyvendinti jo asmens duomenis profesiniais tikslais naudojanti organizacija ar fizinis asmuo (duomenų valdytojas), pvz., valstybės institucija, įstaiga, savivaldybė, ligoninė, poliklinika, policija, bankas, kredito unija, draudimo bendrovė, e. parduotuvė, kelionių agentūra, mokykla, advokatas, antstolis, notaras ir t. t.

Šios teisės padeda užtikrinti, kad informacija apie Jus yra teisinga, kad ji prieinama tik tiems, kam suteikta teisė prie jos prieiti, ir naudojama tik teisėtais tikslais.

Ką turite žinoti? Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje: https://www.ada.lt/go.php/JUSU-TEISES770

Jūsų teisės asmens duomenų apsaugos srityje, kai Jūsų asmens duomenys naudojami profesiniais tikslais: ATMINTINĖ (PDF, 788 KB)


E. katalogas
2017 09 22

Dėmesio! Pasikeitė E. KATALOGO adresas

Gerb. Viešosios bibliotekos vartotojai. Po elektroninio katalogo pertvarkos darbų pasikeitė jo interneto adresas. Atlikti PAIEŠKĄ, PRASITĘSTI knygos grąžinimo terminą, UŽSISAKYTI ar REZERVUOTI leidinį galite https://kretvb.libis.lt.


Kretingos rajono savivaldybės kultūros ir meno premijos nominantė danutė Paulikienė
2017 06 20

Bibliotekininkei įteikta rajono Kultūros ir meno premija

Kretingos M. Valančiaus viešosios bibliotekos Darbėnų filialo vyresniajai bibliotekininkei Danutei Paulikienei iškilmingos Kretingos miesto šventės ceremonijos metu miesto estradoje, 2017 m. birželio 17 d., Kretingos rajono savivaldybės meras Juozas Mažeika įteikė apdovanojimą – Kretingos rajono savivaldybės kultūros ir meno premiją ir Angelo statulėlę.


Skaityti daugiau...
Projektas vaikams „Pažinimo kelias“
2017 05 23

Bibliotekoje buvo tiesiamas „Pažinimo kelias“

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, vykdydama projektą „Pažinimo kelias“, visus 2016–2017 mokslo metus bendradarbiavo su dviem pradinio ugdymo klasėmis: Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ (mokytoja Alma Valantinienė) ir Kretingos M.Daujoto pagrindinės mokyklos (mokytoja Rasa Zulumskytė-Trumpenskienė) antrokais.


Skaityti daugiau...
Nominacijos „Išminties marės“ įteikimas Kretingos rajono savivaldybėje
2017 05 22

Kretingos viešajai bibliotekai įteikta „Išminties marių“ nominacija

Šiemet, jau penktus metus iš eilės skelbiama, Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus Juozo Šikšnelio inicijuota nominacija Klaipėdos regiono bibliotekoms – „Išminties marės“ atiteko Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešajai bibliotekai už nenuilstamą kultūros, gimtosios kalbos ir tradicijų puoselėjimą, inovatyvią veiklą, ištvermę dirbant sunkiose sąlygose.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes