Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–12:00; 12:30–16.00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena –švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Edukacinis užsiėmimas „Kur gyvena kalba“
2018 03 09

Lietuvių kalbos dienos bibliotekoje

Trečią kartą rengiamos Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16–kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų Valstybės šimtmečiui paminėti, lietuvių kalbos sklaidai ir kalbos prestižui didinti. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka prisijungė prie Lietuvių kalbos dienų minėjimo iniciatyvos, nes tai pagarbos savo kalbai išraiška, pareiga ją puoselėti ir gražinti.


Skaityti daugiau...
Koncertas „Lietuva – viskas, ko mums reikia“
2018 02 26

Šimtmečio šventė – bibliotekoje

Švenčiant Lietuvos valstybingumo šimtmetį, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko šventinis rajono moksleivių koncertas „Lietuva – viskas, ko mums reikia“.


Skaityti daugiau...
Pamoka vaikams „Lietuvos pilys ir piliakalniai“
2018 02 14

Lietuvos pilys ir piliakalniai: tiesa ar legendos?

2018 m. vasario 14 d., švenčiant Lietuvos valstybingumo šimtmetį, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Edukacijos centre vyko pamoka vaikams „Lietuvos pilys ir piliakalniai“, kurios tikslas – plėsti vaikų žinias apie šalies praeitį, jos istoriją, pilis ir piliakalnius, pažinti lietuvišką simboliką. Surengta ir vaikams skirtų knygų apie Lietuvą paroda.


Skaityti daugiau...
Nacionalinė viktorina Kretingoje
2018 02 01

Nacionalinė viktorina apie Lietuvą ir lietuvius

2018 m. sausio 27 d. į Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešąją biblioteką buvo kviečiami Kretingos rajono gyventojai pasitikrinti žinias apie Lietuvą ir dalyvauti Valstybės šimtmečio žinių patikrinimo apie Lietuvą ir lietuvius konkurse – Nacionalinėje viktorinoje.


Skaityti daugiau...
Almanacho „Smiltys“ pristatymas
2018 02 01

Almanache „Smiltys“ – kūrybos kraitė

2018 m. sausio 19 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje pristatytas laikraščio „Pajūrio naujienos“ išleistas almanachas „Smiltys“ – leidinys, kuriame publikuojami Kretingos krašto kūrėjų subrandinti kūrybiniai lobiai.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes