Kinas po atviru dangumi – „Sengirė“

Kinas po atviru dangumi – „Sengirė“

Kretingos miesto 765 m. gimtadieniui ir Lietuvos 100-čiui skirti šventiniai renginiai prasidėjo 2018 m. birželio 1-ąją. Tądien Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka kvietė kretingiškius į dokumentinio filmo „Sengirė“peržiūrą ir susitikimą su šio filmo režisieriumi Mindaugu Survila. Išvysti poetišką, netipišką filmą apie gamtą, kuris kviečia žiūrovus leistis į begalinę kelionę, susipažįstant su šimtamečių girių gyventojais, rinkosi gausus būrys kretingiškių ir miesto svečių.


Skaityti daugiau...

Jaunuoliai kūrė dovaną tėčiui

Pirmasis birželio sekmadienis – Tėvo diena, kurios metu vaikai tėčiams skiria ypatingą dėmesį. Klausimas kaip nustebinti savo tėtį yra vienas sudėtingiausių šventės uždavinių, nes išrinkti gerą ir patinkančią dovaną – pakankamai sudėtinga.


Skaityti daugiau...

Europos diena Kretingos bibliotekoje

Susitikimas su Seimo nare, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoja Aušra Maldeikiene

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka sveikino Lietuvą su Europos diena, kviesdama į gausybę renginių, vykusių 2018 m. gegužės 9–21 dienomis.


Skaityti daugiau...

Vyko tradicinė bibliotekos Bičiulių šventė

2018 m. gegužės 11-ąją Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus bibliotekoje vyko tradicinė bibliotekos Bičiulių šventė „Knygų delnuose – mūsų svajonės“, skirta pagerbti mažuosius skaitytojus už aktyvią ir kūrybinę veiklą.


Skaityti daugiau...

Džokerio naktis bibliotekoje

Džokerio naktis bibliotekoje

Visą naktį juokausime, žaisime įvairiausius žaidimus bei žiūrėsime fantastiškus filmus ir animacinius filmukus – taip Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos erdvės jaunimui „Savas kampas“ vyresn. bibliotekininkė darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė-Tamašauskė 2018 m. balandžio 20 d. kvietė jaunimą dalyvauti Džokerio naktyje. Visą naktį bibliotekoje šurmuliavo 29 jaunuoliai iš Kretingos rajono ugdymo įstaigų. Visi jie susirinko dėl vieno tikslo – aktyviai, turiningai ir įdomiais praleisti laiką bei susirasti naujų draugų.


Skaityti daugiau...