Lietuvos pilys ir piliakalniai: tiesa ar legendos?

Pamoka vaikams „Lietuvos pilys ir piliakalniai“

2018 m. vasario 14 d., švenčiant Lietuvos valstybingumo šimtmetį, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Edukacijos centre vyko pamoka vaikams „Lietuvos pilys ir piliakalniai“, kurios tikslas – plėsti vaikų žinias apie šalies praeitį, jos istoriją, pilis ir piliakalnius, pažinti lietuvišką simboliką. Surengta ir vaikams skirtų knygų apie Lietuvą paroda.


Skaityti daugiau...

Robertos Bliujūtės keramikos darbų paroda

2018 m. vasario 19–27 d. Vaikų literatūros centre veiks ROBERTOS BLIUJŪTĖS autorinė keramikos darbų paroda „Kūryba Lietuvai“.


Skaityti daugiau...

Paroda „Šimtas gerų darbelių Lietuvai“

Paroda „Šimtas gerų darbelių Lietuvai“

2018 m. vasario 9–27 d. Vaikų literatūros centre veiks vaikų kūrybos darbų paroda ŠIMTAS GERŲ DARBELIŲ LIETUVAI, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.


Skaityti daugiau...

Kviečia „Pelėdžiukai“

Kviečia vaikų klubas „Pelėdžiukai“

2018 m. vasario 6, 13, 20, 27 d. (antradieniais) Vaikų literatūros centre vyks Vaikų knygų klubo PELĖDŽIUKAI užsiėmimai. Pradžia 14.00 val.


Kviečiame rinkti mėgstamiausią vaikų ir paauglių 2017 m. knygų penketuką

Kviečiame rinkti mėgstamiausią vaikų ir paauglių 2017 m. knygų penketuką

Kviečiame moksleivius prisidėti prie kasmetinio tyrimo „Mėgstamiausias vaikų ir paauglių 2017 m. knygų penketukas“ ir užpildyti trumpą anketą.


Skaityti daugiau...

Vaikai kuria Astridai Lindgren

2017 m. lapkričio 7 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime, skirtame Astridos Lindgren 110-osioms gimimo metinėms.


Skaityti daugiau...

„Akvarelės klasei“ užsiėmimas su Sigute Ach

Šaltinis: http://siguteach.lt/file/2016/08/09/34_img_3263_1.jpg

2017 m. spalio 18 d. 9.00 val. Vaikų literatūros centre vyks susitikimas su dailininke SIGUTE ACH ir kūrybos pamoka „Akvarelės klasei“.


Skaityti daugiau...

Vilko personažas vaikams padės susipažinti su biblioteka

2017 m. spalio 2 d. 10 val. Vaikų literatūros centre vyks pažintinė literatūros pamokėlė „LABAS VILKE, KAIP GYVENI?“.


Skaityti daugiau...

Vasaros vaikų biblioteka

Vasaros vaikų užsiėmimai bibliotekoje

Jau įprasta, kad kiekvieną trečiadienio ankstyvą popietę į Erdvę vaikams, esančią Vaikų literatūros centre, bibliotekoje, renkasi mažieji skaitytojai, nes čia jiems vyksta įvairūs renginiai ir vaikų knygų klubo „Pelėdžiukai“ užsiėmimai. Ką veikti, dažniausiai, pasiūlo patys popietės dalyviai, tad kiekvienas šioje erdvėje yra ir šeimininkas, ir svečias, ir žiūrovas. Net ir teatro režisierius, ar bibliotekininkas!


Skaityti daugiau...

Bibliotekoje buvo tiesiamas „Pažinimo kelias“

Projektas vaikams „Pažinimo kelias“

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, vykdydama projektą „Pažinimo kelias“, visus 2016–2017 mokslo metus bendradarbiavo su dviem pradinio ugdymo klasėmis: Kretingos mokyklos-darželio „Žibutė“ (mokytoja Alma Valantinienė) ir Kretingos M.Daujoto pagrindinės mokyklos (mokytoja Rasa Zulumskytė-Trumpenskienė) antrokais.


Skaityti daugiau...

Bibliotekos Bičiulių šventė „Puslapių šnaresy“

Bibliotekos Bičiulių šventė 2017

Jau ne pirmus metus gegužės mėnesį Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko tradicinė Bičiulių šventė „Puslapių šnaresy“, skirta pagerbti mažuosius bibliotekos skaitytojus už aktyvią ir kūrybinę veiklą. Šįkart, 2017 m. gegužės 12 d. pavakarę, bibliotekoje pasidžiaugta kūrybingais vaikais, skaitančiomis šeimomis, aktyviausiais skaitytojais, bibliotekos bičiuliais.


Skaityti daugiau...

Knygos vaikams „Ulfas ir stebuklinga barzda“ pristatymas

Knygos vaikams „Ulfas ir stebuklinga barzda“ pristatymas

2017 m. balandžio 24 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus  viešojoje bibliotekoje su M. Daujoto pagrindinės mokyklos trečiokais susitiko debiutuojantis vaikų rašytojas Virgis Šidlauskas. Jo pirmojoje knygoje „Ulfas ir stebuklinga lazda“ pasakojama apie išdykėlį berniuką, kuris iškrėtęs išdaigą leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę ir bando atitaisyti savo klaidas.


Skaityti daugiau...

Vaikų knygos dienos minėjimas Kretingos bibliotekoje

Vaikų knygos dienos minėjimas Kretingos bibliotekoje

2017 m. balandžio 5 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros centre vyko literatūrinė pamokėlė „Prie žalvarinio pasakos paminklo“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.


Skaityti daugiau...

Susitikimas su rašytoju Virgiu Šidlausku

Knygos viršelis

2017 m. balandžio 24 d. – Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės #tuesibiblioteka pradžios dieną – 10.00 val. vyks susitikimas su rašytoju, knygos „Ulfas ir stebuklinga barzda“ autoriumi VIRGIU ŠIDLAUSKU.


Skaityti daugiau...

Gimtosios kalbos pamoka bibliotekoje linksmai su Vilku

Gimtoji kalba – linksmai su Vilku

Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 m. yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena. O nuo 2016-ųjų vasario 16 – kovo 11 dienomis Lietuvoje ir užsienyje įvairiais renginiais pažymimos Lietuvių kalbos dienos. Vasario 23 d. į šioms dienoms skirtą renginį „Linksmažodžiai išdykauja“ bibliotekos Edukacijos centre atvyko Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos trečiokai kartu su mokytoja Alberta Jurgutiene.


Skaityti daugiau...