Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45), VI (9:00–12:00; 12:30–16:00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena.

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Kaligrafijos meno ir pirmosios lietuviškosios knygos atsiradimo istorijos pamokos antrokams
2017 02 22

Pažinimo kelias tęsiasi

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka pradėjo vykdyti naują projektą „Pažinimo kelias“, prie kurio pakvietė prisijungti dvi pradinio ugdymo klases. Kartą per mėnesį šioms klasėms praktinio švietimo forma yra pateikiamos jiems įdomios edukacinės veiklos.


Skaityti daugiau...
Filmų naktis bibliotekoje
2017 02 21

Ypatinga naktis bibliotekoje

Paskutinį žiemos mėnesį, kai norisi jaukumo ir šilumos, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka pirmą kartą Kretingos jaunimą nuo 14 iki 20 m. pakvietė į filmų naktį. 2017 m. vasario 10 d. vakare į atvirą erdvę jaunimui „Savas kampas“ pradėjo rinktis renginio dalyviai – praleisti naktį bibliotekoje buvo pakviesti 25-eri.


Skaityti daugiau...
Kaligrafijos mokymai bibliotekoje
2017 02 15

Kaligrafijos menas Kretingos bibliotekoje

2017 m. vasario 8 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Edukacijos centre vyko kaligrafijos mokymai, kuriuos vedė Rasa Lazdauskaitė. Kaligrafijos meno paslapčių susirinko išmokti ne tik moterys, bet ir vyrai. Užsiėmimo dalyviai sužinojo daugiau apie rašymo techniką, kompozicijas, rašymo priemones, šriftų istoriją ir ypatumus. 


Skaityti daugiau...
Kaklo papuošalų dirbtuvės jaunimui
2017 02 14

Kaklo papuošalų dirbtuvės jaunimui

Jaunimas mėgsta išsiskirti iš minios, o išsiskirti galima dėvint kažką originalaus. Vienas iš būdų būti pastebėtai yra papuošalai. Šiuo metu prekyboje siūloma gausybė įvairiausių papuošalų, bet pastaruoju metu daugybė merginų iš naujo atrado prie kaklo prigludusias segamas ar rišamas juosteles. Šie papuošalai vadinami chokeriais.


Skaityti daugiau...
Pranešėjas Tomas Petrauskas
2017 02 10

Diskusija „Ką bendro turi Jurgis Didžiulis, Andrius Mamontovas ir tu?“

2017 m. vasario 2 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Edukacijos centre vyko diskusija „Ką bendro turi Jurgis Didžiulis, Andrius Mamontovas ir tu?“. Europos savanorių tarnybos dalyvis kretingiškis Tomas Petrauskas dalinosi įspūdžiais apie Europos savanorių tarnybą ir pasakojo apie galimybes savanoriauti įvairiose šalyse.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

El. paštas

Replica shoes