Bibliotekos darbo laikas I - IV (10:00 - 18:00), V (10:00 - 17:45), VI (10:00 - 16:00), VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – sanitarinė

Pasirinkite kalbą
2014 09 16

Vaikus aplankė knygų herojai

2014 m. rugsėjo 15 d. Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje svečiavosi Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, kurie padovanojo edukacinį spektaklį vaikams ir suaugusiems „Knygų personažai atgyja“.


Skaityti daugiau...
Roko Flicko knygos „Emma, pastoriaus duktė“ pristatymas
2014 09 12

„Emma, pastoriaus duktė“ knygos pristatymas

Š. m. rugsėjo 10 d. Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje lankėsi rašytojas Rokas Flick (Rokas Flikas) kartu su savo žmona, aktore Regina Arbačiauskaite. Rašytojas susirinkusiai auditorijai pristatė savo naujausią romaną „Emma, pastoriaus duktė“.


Skaityti daugiau...
2014 09 11

Bibliotekoje siautė vaiduokliai...

2014 m. rugsėjo 9 d. Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje svečiavosi rašytoja ir dailininkė Ula Šimulynaitė. Jaunosios autorės apsilankymas ir leidiniai įnešė į biblioteką kiek neįprastos fantazijos galios, išradingumo, emocijų.


Skaityti daugiau...
2014 09 08

Rugsėjo 1-ąją įsiamžino bibliotekoje

Mokslų ir žinių dieną Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka visus pakvietė įamžinti šią dieną prie šventinių stendų. Šventiškai pasipuošę ir pakiliai nusiteikę vaikai fotografavosi su Šreku ir Fiona, su tėveliais, su broliukais ir sesutėmis, su draugais ir bendraklasiais, su skėčiais, su knygomis... Vaikai fotografavosi kas kaip išmanė – kiti net keletą kartų. Bibliotekoje veikė tikra fotostudija. Visus norinčius sudalyvauti fotosesijoje fotografavo Jolanta Klietkutė, Viktorija Puidokaitė ir Kazimieras Misiulis.


Skaityti daugiau...
Janina Danielienė – apie vaistinguosius augalus
2014 07 16

Žolininkė Janina Danielienė supažindino su mūsų pievų augalų svarba

Liepos 15 dieną bibliotekos periodikos skaitykla buvo sausakimša lankytojų – besidomintys natūralia medicina, žolelių galia, skubėjo į susitikimą su garsia žolininke Janina Danieliene.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

El. paštas