Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00 – 18:00), V (10:00 – 17:45), VI (10:00 – 16:00),
VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena.

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Renginys vaikams „Priimk save tokį, koks esi“
2016 11 23

Skaityk kūrybingai bibliotekoje

2016 m. lapkričio 18 d. Kretingos lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupė su auklėtoja Vitalija Gedrimiene lankėsi bibliotekoje. Vaikų literatūros sektoriaus vedėja Danutė Žiobakienė pakvietė vaikus į renginį „Priimk save tokį, koks esi“.


Skaityti daugiau...
Jaunimo kūrybinės dirbtuvės „Greitas iškvietimas“
2016 11 23

Viešojoje bibliotekoje – „Greitas iškvietimas“

2016 m. spalio–lapkričio mėnesiais Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje jaunimui įkurtoje erdvėje „Savas kampas“ gausus būrys jaunimo rinkosi į kūrybines dirbtuves „Greitas iškvietimas“. Viešosios bibliotekos darbuotoja darbui su jaunimu Brigita Barkauskaitė pasitarusi su jaunimu nusprendė, kad reikia atnaujinti erdvės interjerą ir kvietė Kretingos jaunimą gaminti staliuką ir sofą iš knygų, siūti pagalvėles, daryti žvakides.


Skaityti daugiau...
Meno edukacija su Nomeda Marčėnaite
2016 11 07

Meno edukacija su Nomeda Marčėnaite

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka vykdydama projektą „Meno terapija ir edukacija moterims“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kretingos rajono savivaldybė, kretingiškėms suteikė galimybę dalyvauti ne viename meno terapijos ir edukacijos užsiėmime. Viešojoje bibliotekoje vyko biblioterapijos paskaita ir praktinis užsiėmimas, meno terapijos užsiėmimai ir kt. Knyga, tapyba, kūrybiniai užsiėmimai – tai savotiška, bet labai veiksminga terapija, kuri turi įtakos ne tik žmonių gerovei, bet ir bendrai sveikatos būklei.


Skaityti daugiau...
Edukacijos centre pradinukai mokėsi rašyti laiškus
2016 11 02

Pradinukai mokėsi rašyti laiškus

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka pradėjo vykdyti naują projektą „Pažinimo kelias“, prie kurio pakvietė prisijungti dvi pradinio ugdymo klases. Kartą per mėnesį šioms klasėms praktinio švietimo forma yra pateikiamos jiems įdomios edukacinės veiklos.


Skaityti daugiau...
Darius Rekis bibliotekoje pristatė savo poezijos rinktinę „Pražydusios klumpės“
2016 10 28

Darius Rekis pristatė savo poezijos rinktinę „Pražydusios klumpės“

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje pirmą kartą savo kūrybą pristatė rašytojas iš uostamiesčio – Darius Rekis. Jis pristatomas ne tik kaip rašytojas, poetas, bet ir kaip visuomenininkas bei mokslininkas, įgijęs socialinių mokslų daktaro laipsnį.


Skaityti daugiau...

Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

El. paštas

Replica shoes