Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Jaunimo diskusija apie karjerą #TavoGrįstkelis I

#TavoGrįstkelis
2017-12-08
16:00:00
Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Edukacijos centras
Vilniaus g. 8, Kretinga

2017 m. gruodžio 8 d. ir 22 d. Edukacijos centre vyks jaunimo diskusijos apie karjerą „TAVO GRĮSTKELIS“. Pradžia 16.00 val.

Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ kartu su Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos atviros erdvės jaunimui „Savas kampas“ jaunimu organizuoja diskusijų apie karjerą vakarus #TavoGrįstkelis. Jaunimas turės galimybę susipažinti su Kretingos rajone užaugusiais ir jau karjerą pasiekusiais  jaunuoliais. Diskusijų metu jaunimas išgirs ne tik apie gražiausius karjeros etapus, bet ir apie kilusius sunkumus bei motyvaciją siekti užsibrėžto tikslo. Pranešėjai pasakos apie tai, kaip jiems sekėsi mokytis mokykloje, ką jie veikdavo po pamokų, kaip rinkosi studijų sritį ir kaip surado mėgstamą darbą, į kurį eina kaip į šventę.

Pirmojo karjeros vakaro „TAVO GRĮSTKELIS: MOTYVACIJA IR KARIO KELIAS“ pranešėjas – vyr. leitenantas, būrio vadas, jau trejus metus tarnaujantis Geležinio Vilko brigadoje, Paulius Balsys.  Vakaro metu Paulius dalinsis įžvalgomis apie kario/karininko kelią, patiriamus sunkumus ir išbandymus. Susitikimo metu išgirsite kaip Pauliui sekėsi siekti savo tikslo ir kodėl svarbu nuolat tobulėti, mokytis ir kilti karjeros laiptais.

Antrojo karjeros vakaro  „TAVO GRĮSTKELIS: ASMENINIS „BRENDAS“ IR ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS“ pranešėja – ilgametę tarptautinę patirtį turinti komunikacijos ir medijų magistrantė, kompanijos „Terekas“ skandinavų regiono vadybininkė Giedrė Petrauskaitė. Vakaro metu Giedrė pasakos apie gyvenimo iššūkius, karjeros pasirinkimo kelią, pristatys kodėl svarbu tinkamai suformuoti asmeninį „brendą“ ir profesionalaus įvaizdžio kūrimo socialiniuose tinkluose būtinybę.

Kviečiame!


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes