Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Jaunimo diskusija apie karjerą #TavoGrįstkelis II

#TavoGrįstkelis II
2018-01-05
16:30:00
Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Edukacijos centras
Vilniaus g. 8, Kretinga

2018 m. sausio 5 d. Edukacijos centre vyks jaunimo diskusijos apie karjerą „TAVO GRĮSTKELIS: ASMENINIS „BRENDAS“ IR ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS“. Pradžia 16.30 val.

Antrojo karjeros vakaro  „TAVO GRĮSTKELIS: ASMENINIS „BRENDAS“ IR ĮVAIZDŽIO KŪRIMAS“ pranešėja – ilgametę tarptautinę patirtį turinti komunikacijos ir medijų magistrantė, kompanijos „Terekas“ skandinavų regiono vadybininkė Giedrė Petrauskaitė. Vakaro metu Giedrė pasakos apie gyvenimo iššūkius, karjeros pasirinkimo kelią, pristatys kodėl svarbu tinkamai suformuoti asmeninį „brendą“ ir profesionalaus įvaizdžio kūrimo socialiniuose tinkluose būtinybę.

Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ kartu su Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos atviros erdvės jaunimui „Savas kampas“ jaunimu organizuoja diskusijų apie karjerą vakarus #TavoGrįstkelis. Jaunimas susipažins su Kretingos rajone užaugusiais ir jau karjerą pasiekusiais  jaunuoliais. Diskusijų metu išgirs ne tik apie gražiausius karjeros etapus, bet ir apie kilusius sunkumus bei motyvaciją siekti užsibrėžto tikslo. Pranešėjai pasakos apie tai, kaip jiems sekėsi mokytis mokykloje, ką jie veikdavo po pamokų, kaip rinkosi studijų sritį ir kaip surado mėgstamą darbą, į kurį eina kaip į šventę.

Kviečiame!


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes