Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Debiutinis Olego Šurajevo filmas „Grąžinti nepriklausomybę“

Kvietimas į filmą
2018-08-11
20:00:00
Vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejaus klėtis
M. Valančiaus g. 9, Nasrėnai, Kretingos r.

2018 m. rugpjūčio 11 d. 20.00 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka kviečia kartu žiūrėti debiutinį OLEGO ŠURAJEVO filmą GRĄŽINTI NEPRIKLAUSOMYBĘ.. Filmo seansas vyks Vyskupo Motiejaus Valančiaus muziejaus gimtinės klėtyje (M. Valančiaus g. 9, Nasrėnų k., Kretingos r.).

Komedija „Grąžinti nepriklausomybę“ pasakoja linksmą istoriją apie keturis draugus – Basanavičių, Smetoną, Stulginskį ir Klimą – sugrįžusius į Lietuvą po šimto metų. Labiau nei siurblys robotas ir kiti šiuolaikiniai išradimai juos nustebina tai, kad Nepriklausomybės aktas guli ne Vilniuje, o... Berlyne. Ketveriukė pasiryžta jį sugrąžinti ir leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę.

Nors filmo pavadinimas primena istorinę dramą, čia nerasite nuobodžių datų ir faktų – komedijoje gausu gero humoro, iki skausmo pažįstamų stereotipų ir linksmų, kasdieniškų situacijų.

Vaidina: Ramūnas Cicėnas, Gediminas Storpirštis, Algirdas Dainavičius, Martynas Nedzinskas, Marius Repšys, Giedrė Giedraitytė ir kiti. 

Renginys yra projekto „Kultūros pažinimo maršrutas: laisvės kovos Kretingoje“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Kretingos rajono savivaldybė.

RENGINYS NEMOKAMAS!


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes