Bibliotekos darbo laikas I–IV (9:00–18:00), V (10:00–17:45),
VI,VII (NEDIRBA). Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena

Pasirinkite kalbą

SFbBox by enter-logic-seo.gr

Praktinis seminaras apie vaikų ligas

Praktinis seminaras apie vaikų ligas ir gydymą
2018-09-27
18:00:00
Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Abonementas
Vilniaus g. 8, Kretinga

2018 m. rugsėjo 27 d. 18.00 val. Abonemente – praktinis seminaras KODĖL SERGA VAIKAI. Seminarą ves psichologė JURGITA DAINAUSKAITĖ-ŠILEIKIENĖ.

Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija: https://docs.google.com/forms/d/1VhLIfb2NZEraQ7iGHOhJNN9YlCUqyg26UEKM-lf42Dg/edit


Kviečiame į aktyvų praktinį užsiėmimą, kuriame meno terapeutė, profesionali vaikų ir šeimų santykių psichologė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė papasakos, kodėl serga vaikai – apie tikrąsias vaikų ligų ir negalavimų priežastis.

Išsekimas, apatiškumas, hiperaktyvumas, mikčiojimai, bronchinė astma, kosulys, alergijos, enurezė, epilepsija, adenoidai, varginantys pilvo, galvos skausmai, pykinimas ir daugybė panašių susirgimų turi emocines, psichosomatines priežastis. Vaistais tik slopinami simptomai, bet ne priežastys, o jos dažniausiai yra išgyventos neigiamos situacijos. 

Atradę priežastį ir ir išsprendę problemą, padėsime vaikams augti ir sveikti be vaistų. Vaikas – silpniausia šeimos grandis. Jam dar nėra susiformavę apsauginiai mechanizmai. Suaugęs žmogus gali kurį laiką prisitaikyti, o vaikas reaguoja iš karto.

Šis seminaras rekomenduojamas esamiems ir būsimiems tėvams. Pirmiausia turime atsikratyti savo vaikystės „susirgimų“, kuriuos atsinešėme į dabartinę šeimą ir perduodame esamiems (būsimiems) savo vaikams. 

Seminare sužinosite:
- kaip atpažinti vaikų susirgimų priežastis ir kaip jas šalinti;
- kaip atskirti, kurie vaikų susirgimai ar simptomai visada yra negatyvių emocinių išgyvenimų pasekmė;
- kas nutinka (nutiks), jeigu ilgą laiką tikrosios susirgimų priežastys bus ignoruojamos ir nepašalinamos, o vėliau gali transformuotis į naujus susirgimus, depresijas paauglystėje ir t. t.;
- kaip suaugusiųjų sveikatą lemia tėvų elgesys su mumis vaikystėje (labai svarbu – iki 6 metų);
- kodėl vaiko organizmo reakcija būna staigi ir nenumatyta ir kaip atsiranda labai stiprūs ir tėvus gąsdinantys simptomai.

Praktinio užsiėmimo metu: 
- išmoksite lengvų ir efektyvių technikų bei išgirsite patarimų, kurie padės transformuoti kasdienius bendravimo įpročius ir auginti sveikus bei laimingus vaikus;
- analizuosime įvairias situacijas, atliksime užduotis, diskutuosime;
- medituosime.


JURGITA DAINAUSKAITĖ-ŠILEIKIENĖ – asmeninių teigiamų gyvenimo pokyčių specialistė praktikė, kvalifikuota meno terapeutė, psichologė, kūno psichoterapijos, judesio ir šokio terapijos, koučingo specialistė praktikė, šeimos konsultantė, lektorė, reiki meistrė, muzikė, holistinio gydymo šalininkė ir propaguotoja. Nuolat tobulinasi šiuolaikinių psichoterapijos metodikų taikymo kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Lektorė yra parengusi daugybę straipsnių, publikuotų žurnaluose ir interneto portaluose, yra elektroninių knygų autorė,  mylinti žmones ir, svarbiausią, – gyvenimą.

DAUGIAU INFORMACIJOS apie lektorę bei įvairius projektus: www.patikeksavimi.lthttp://www.xn--charizmatikamoteris-4xd.lt/ bei Facebook puslapyje Psichologė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė.


Renginiai

Turite klausimų?

Darbuotojams

Replica shoes