(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–19.00, VI 10.00–15.00, VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau

Sukurta 2018-09-14

Atnaujinta 2020-09-16

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos elektroninis katalogas

Paieška bibliotekos elektroniniame kataloge (kretvb.libis.lt)


Jūsų patogumui!

E. katalogo skyrelyje „Mano sritis“ galite prasitęsti jau turimus dokumentus, užsisakyti ir rezervuoti reikiamus leidinius neišeidami iš namų.

Pastaba: Užsisakyti ir rezervuoti dokumentus galima tik iš Abonemento bibliotekoje registruotiems vartotojams (vaikų vartotojų grupei užsakymai negalimi).
Slaptažodis (jei nekeitėte) – Jūsų pavardė.

„Nauji dokumentai“ skiltyje galite rasti keturių savaičių bėgyje gautų dokumentų sąrašus pagal temas, skyrių ar filialą, kuriuose yra naujai gauti dokumentai.

Jei Jums iškilo klausimų, susijusių su informacijos ir dokumentų paieška, e. kataloge veikia paslauga „Klausk bibliotekininko“.

Daugiau galimybių ir patarimus, kaip naudotis bibliotekos elektroniniu katalogu per WWW galite rasti E. katalogo „Naudinga informacija“ skiltyje.Taip pat mielai Jums padėsime bibliotekoje.


Apie E. katalogą

E. katalogas pradėtas kurti nuo 2001 m. sausio 1 dienos. E. katalogą sudaro knygų ir kitų dokumentų bibliografinių įrašų duomenų bazė, bibliografinė analizinė (straipsnių) duomenų bazė, kurioje yra ir bibliografiniai įrašai apie Kretingos rajoną, visateksčių dokumentų, el. šaltinių ir el. knygų duomenų bazės.

Bibliografiniai įrašai atspindi visus nuo 2001 m. gautus dokumentus įvairiomis kalbomis. Katalogas nuolat papildomas naujai gautų dokumentų bibliografiniais įrašais, atnaujinamas rekataloguojant fondą.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
  • J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
  • Tel. (8 445) 78 984
  • biblioteka@kretvb.lt
Dažniausiai užduodami klausimai