(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–19.00, VI 10.00–15.00, VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau

Sukurta 2018-09-14

Atnaujinta 2021-02-01

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos elektroninis katalogas

Paieška bibliotekos elektroniniame kataloge (kretvb.libis.lt).


Jūsų patogumui!

E. katalogo skyrelyje „Mano sritis“, bibliotekoje registruotų vartotojų savitarna neišeinant iš namų.

„Mano sritis“ – leidinių užsakymas, rezervavimas, pratęsimas internetu, informacija apie Jūsų užsakytus, rezervuotus, grąžinamus dokumentus. Slaptažodis (jei nekeitėte)Jūsų Pavardė (su lietuviškomis raidėmis, pvz., Pavardenė). Susipažinti, kaip užsisakyti, rezervuoti dokumentus kompiuteriu ir/ar mobiliaisiais įrenginiais, galite peržiūrėję vaizdo įrašus.

„Nauji dokumentai“ skiltyje galite rasti keturių savaičių bėgyje gautų dokumentų sąrašus pagal temas, skyrių ar filialą, kuriuose yra naujai gauti dokumentai.

Jei Jums iškilo klausimų, susijusių su informacijos ir dokumentų paieška, e. kataloge veikia paslauga „Klausk bibliotekininko“.

Daugiau galimybių ir patarimus, kaip naudotis bibliotekos elektroniniu katalogu per WWW galite rasti e. katalogo „Naudinga informacija“ skiltyje. Taip pat mielai Jums padėsime bibliotekoje.


Kaip užsisakyti leidinius iš bibliotekos internetu (kompiuteriu)

Kaip užsisakyti leidinius iš bibliotekos, naudojantis mobiliaisiais įrenginiais


Apie e. katalogą

E. katalogas pradėtas kurti nuo 2001 m. sausio 1 dienos. E. katalogą sudaro knygų ir kitų dokumentų bibliografinių įrašų duomenų bazė, bibliografinė analizinė (straipsnių) duomenų bazė, kurioje yra ir bibliografiniai įrašai apie Kretingos rajoną, visateksčių dokumentų, el. šaltinių ir el. knygų duomenų bazės.

Bibliografiniai įrašai atspindi visus nuo 2001 m. gautus dokumentus įvairiomis kalbomis. Katalogas nuolat papildomas naujai gautų dokumentų bibliografiniais įrašais, atnaujinamas rekataloguojant fondą.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai