(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Sukurta 2018-08-23

Atnaujinta 2020-09-17

Kraštotyra

Šiame kraštotyros puslapyje pateikiama Kraštotyros ir informacijos skyriaus sukaupta informacija apie Kretingos kraštą. Ji yra laisvai prieinama.

Kraštotyros ir informacijos skyrius kaupia ir sistemina kraštotyros informaciją. Taip pat yra surinkta straipsnių iš periodinės spaudos apie Kretingą ir jos rajoną. Skaitytojų patogumui šie straipsniai susegti į teminius aplankus. Tai dokumentai apie Kretingos ir rajono archeologijos, istorijos ir kultūros paminklus, lankytinas vietas,  Kretingos rajono žymius žmones: menininkus, tautodailininkus, rašytojus, poetus, literatus, dvasininkus, pedagogus, visuomenės veikėjus ir kt.

Iki 2002 m. gruodžio 31 d. straipsnių bibliografiniai įrašai apie Kretingos rajoną saugomi  Kraštotyros ir informacijos skyriaus kraštotyros kartotekoje, o nuo 2003 m. sausio 1 d. įrašai  kaupiami bibliotekos Elektroniniame kataloge (E. katalogas).

Gausiausiai laisvai pasiekiamos informacijos apie Kretingos rajoną ir žmones yra bibliotekos kuriamuose el. leidiniuose Kretingos krašto enciklopedija ir Kretingos personalijų žinynasKrašto paveldo gide rasite Kretingos rajono lankytinų vietų ir maršrutų interaktyvųjį žemėlapį, kurį savo rajone kuria ir pildo Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai