+370 445 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Algirdas Antanas Kuklys: bibliografijos rodyklė

Algirdas Antanas Kuklys: bibliografijos rodyklė / Kretingos raj. savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka ; sudaryt.: Laima Jonauskaitė, Lolita Miežienė. – [Vilnius] : RDI grupė, 2010. – 157, [1] p. – Tiražas 100 egz. – ISBN 978-609-95053-9-8


Kretingos rajono savaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka šį biobibliografinį leidinį parengė ir išleido Algio Kuklio – Lietuvos rašytojų sąjungos nario, Kretingoje gyvenančio ir kuriančio rašytojo, žurnalisto ir dailininko – 60-ųjų gimimo metinių proga. Leidinyje atskleidžiama rašytojo gyvenimo ir kūrybinė veikla.

Knygoje pateikti rašytojo biografijos bruožai, paties rašytojo autobiografinė apybraiža, svarbesni gyvenimo ir veiklos momentai ir bibliografijos rodyklė, kurią sudaro rašytojo išleistos ir sudarytos knygos, publikacijos periodinėje spaudoje ir rinkiniuose, kūrybos vertimai į užsienio kalbas, straipsnių ir recenzijų sąrašas, pokalbiai, pasisakymai bei publikacijos apie Algį Kuklį ir jo kūrybą.

Visi įrašai išdėstyti chronologine seka, o įvairių autorių publikacijos – abėcėline. Rodyklė apima 1968–2009 m. laikotarpį.

Leidinio sudarytojos – Bibliografijos-informacijos sektoriaus vedėja Laima Jonauskaitė ir kraštotyrininkė vyr. bibliografė Lolita Miežienė. Rodyklės sudarymui buvo naudoti bibliografijos leidiniai ir duomenų bazės: bibliotekos Kraštotyros kartoteka, Nacionalinės bibliografijos duomenų bankas, Libis suvestinis katalogas, kt. šaltiniai.

Leidinį išleido UAB „RDI grupė“ leidykla.

Parengė Asta Kuktorovienė

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai