(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Bibliotekoje svečiavosi Lietuvos Respublikos Prezidentas

Sukurta 2022-09-14

Atnaujinta 2022-09-14

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Rugsėjo 12 dieną Kretingos bibliotekoje svečiavosi Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, kuris kartu su pirmąją ponia Diana Nausėdiene susitiko su vietos bendruomene. Taip pat apžiūrėjo bibliotekos erdves, paliko įrašą Svečių knygoje.

Susitikime su rajono bendruomene šalies vadovas aptarė infliacijos poveikio, energijos resursų brangimo, sveikatos, švietimo, socialinius ir kitus aktualius klausimus, gilinosi į žmonių problemas, atsakinėjo į klausimus.

Kalbant apie švietimo ir ugdymo aktualijas, šalies vadovas žodį perdavė ir pirmajai poniai Dianai Nausėdienei, kuri, anot Prezidento, geriausiai žino šios sistemos spragas, nes labai aktyviai dalyvauja ugdymo veiklose. Pirmoji ponia pažymėjo, kad ugdymo procesas prasideda nuo tėvų ir senelių, nuo gimtosios žemės. Turi būti labai svarbu vaikams žinoti savo kilmę, domėtis savo krašto istorija, puoselėti  ją, ir Diana Nausėdienė atkreipė dėmesį į tai, kad bibliotekoje yra labai svarbus skyrius, – Kraštotyros – kuriame kaupiama ir saugoma krašto istorinė atmintis.

Kretingos rajono savivaldybės nuotraukos (https://www.facebook.com/kretinga.lt).

Bibliotekos informacija

 

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai