(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Bibliotekos knygų klubas rekomenduoja

Sukurta 2019-05-29

Atnaujinta 2019-05-29

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Autorius PAULINA SUTKUTĖ

Bibliotekos knygų klubo nariai prisijungia prie Lietuvos apskrities bibliotekų skelbiamo „Skaitymo iššūkio“  ir birželio mėnesį rekomenduoja skaityti šias knygas:

Dainora

Tahir Shah „Kalifo rūmai: metai Kasablankoje“ nukelia į saulėtąjį Maroką. Autorius vedžioja skaitytoją gatvelėmis, kuriose pats gyvena, supažindina su turtinga Maroko kultūra, islamiškojo tikėjimo ypatumais, kurie atsiskleidžia bandant susikurti svajonių namus. Autoriaus pasakojimo stilius gyvas, paprastas ir nuoseklus. Puikiai tiks ir tiems, kurie jau pamilę šią šalį ir tiems, kas turi galimybę į ją nusikelti tik versdamas knygos puslapius.

Kristina L.

Lisa Genova „Ta pati Alisa“ – tai knyga, skirta tiems, kurie mėgsta skaityti apie psichologinius išgyvenimus susidūrus su rimta liga, santykius ir radikalius gyvenimo pokyčius. Labai taikliai aprašomi jausmai, tad susilieti su knygos veikėjais itin paprasta. Nors knyga – apie sudėtingus dalykus, tačiau skaityti labai lengva dėl jaukaus, nesudėtingo rašymo stiliaus. 2014 m. pagal romaną sukurtas filmas „Vis dar Elis“, kuriame vaidina Julianne Moore, Alec Baldwin, Kristen Stewart ir kt.

Aurelija

Katherine Webb „Palikimas“ – britiška šeimos istorija. Seserys, paveldėjusios dvarą, pasineria į vaikystės prisiminimus. Visgi palikimo reikalų tvarkymas sukelia daugiau klausimų nei atsakymų, o įsisukus į paslapčių verpetus parodomi ir kelių kartų skirtumai bei likimai. Įtraukianti istorija, kokybiška literatūra, nebanalus pasakojimo stilius – puikiai tiks tiems, kuriuos žavi senovės dvarai ir juos gaubianti paslaptinga atmosfera.

Skaitykime knygas, juk skaitydami mes pakeisime pasaulį!

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai