(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Į susitikimą su Orijumi Gasanovu – per pusantro šimto dalyvių

Sukurta 2022-07-27

Atnaujinta 2022-07-27

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Autorius BIRUTĖ NAUJOKAITIENĖ

Liepos 22 d. vakarą Kretingos bibliotekoje vykęs susitikimas sutraukė per pusantro šimto miestiečių bei pajūryje besiilsinčių svečių, panorusių puikiai praleisti penktadienio vakarą. O jų lūkesčiai visiškai pagrįsti: bibliotekoje svečiavosi vienas įdomiausių žurnalistų, keliautojas, nuomonės formuotojas – kaip visada nuoširdus ir charizmatiškas, puikiai visiems pažįstamas – Orijus Gasanovas.

Šiuo metu daug laiko Palangoje praleidžiantis žurnalistas rado laiko atvykti į Kretingą ir pasidalinti spalvingomis, įdomiomis ir nuoširdžiomis patirtimis, kelionių atradimais bei žurnalistiniais išbandymais.

Žurnalistas susitikimo metu sakė, kad išbandė save bene visose žurnalistikos srityse: laikraščiuose, žurnaluose, internetinėje žiniasklaidoje, radijuje, įvairiose televizijos laidose, tad turėjo ir patarimų jaunuoliams, svarstantiems apie žurnalistikos specialybę, jos perspektyvas ir galimybes Lietuvoje.

Daugybę emigracijos istorijų girdėjęs ir jas televizijos laidoje „(ne)Emigrantai“ pasakojantis žurnalistas Orijus pripažįsta, kad ne visos istorijos yra sėkmingos, tad stengiasi Lietuviams parodyti įvairiausias patirtis.

Na ir, žinoma, daugiausia dėmesio ir klausimų sulaukė rengiami įrašai bei reportažai apie keliones, kuriuos ne vienas turbūt naudoja, kaip kelionių gidus, tampančiais kelionės palydovais, padedančiais būsimiems keliautojams praturtinti savo susidarytus maršrutus. Kone pusę pasaulio šalių apkeliavęs žurnalistas juokauja, jog visas aplankytas šalis sieja su tam tikrais sutiktais žmonėmis bei jų istorijomis. „Geriausi filmai, geriausios knygos – tai žmonių istorijos“ – akcentavo Orijus Gasanovas.

Susitikimo su žurnalistu, keliautoju, nuomonės formuotoju Orijumi Gasanovu akimirkos

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai