(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Kultūros darbuotojai ugdys kompetencijas renginių organizavimo srityje

Sukurta 2021-08-27

Atnaujinta 2021-08-26

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Autorius Bibliotekos informacija

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka įgyvendina projektą Kretingos rajono kultūros lauko specialistų kompetencijų ugdymas renginių organizavimo srityje“.

Projekto tikslai

Projekto tikslas – Kretingos miesto ir rajono kultūros lauko specialistų kompetencijos ugdymas renginių organizavimo srityje, žinias orientuojant į renginių kokybės ir pasiūlos didinimą, geresnį paslaugų vartotojų kultūrinių poreikių tenkinimą.

Projekto esmė – mokymų ciklas, susidedantis iš skirtingų temų paskaitų, praktinių užsiėmimų: renginio vedėjo ir auditorijos santykis, viešasis kalbėjimas, renginio vedėjo elgesio etiketas, protokolo reikalavimai oficialiems renginiams, bendruomenės sutelktis ir efektyvi reklama.

Mokymų programa

Pirmieji mokymai įvyks šių metų rugpjūčio 30–31 d., o projekto pabaiga numatyta spalio 29 d. Užsiėmimus ves savo srities profesionalai. Mokymuose dalyvaus ne tik bibliotekininkai, bet ir Kretingos rajono kultūros centro, Kretingos rajono Salantų kultūros centro, Kretingos muziejaus, Vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejaus atstovai.

Manoma, kad įgyvendintas projektas sustiprins kultūros lauko specialistų kompetenciją, įtakos kultūros renginių įvairovę, kokybę bei padės atliepti kretingiškių kultūrinius poreikius.

Projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Kretingos rajono savivaldybės.

   

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai