(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Moterims skirta nemokama „Work in Tech“ programa

Sukurta 2022-03-08

Atnaujinta 2022-03-09

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Autorius Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“

Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ kviečia moteris dalyvauti tarptautinės organizacijos „INCO Academy“ nemokamoje programoje „Work in Tech“. Programa  susideda iš dviejų skirtingų etapų: mokymų ir pagalbos žengiant pirmuosius žingsnius IT darbo rinkoje.

Lietuvoje programa yra vykdoma jau antrus metus iš eilės ir 2022 m. startuoja balandžio mėnesį. Nepriklausomai nuo turimų žinių ir įgūdžių, išsilavinimo, gyvenamosios vietos ar šeimyninės padėties dalyvauti programos veiklose bus atrinktos 100 moterų nuo 18 metų. 6 mėnesius programos dalyvės turės nemokamą prieigą prie geriausios pasaulyje nuotolinio mokymosi platformos „Coursera“ ir mokysis pagal „Google“ inžinierių parengtą penkių žingsnių mokymosi programą „IT Support Certificate“. Mokymo programa skirta parengti IT sistemų palaikymo specialistą, gebantį dirbti įvairaus dydžio įmonėse. Pasibaigus mokymams, moterys ir toliau turės projekto organizatorių palaikymą, paramą ir „palydėjimą“ įsidarbinant, pradedant savanorišką veiklą  ar praktiką IT sektoriuje.

Šiuo metu yra vykdoma registracija į šiuos nemokamus nuotolinius mokymus (https://forms.gle/b7YQqojdMZwGpdfa7). Išsamesnę informaciją apie programą ir registracijos formą galima rasti šiame internetiniame puslapyje: http://www.vipt.lt/workintech/

Ši programa finansuojama Google.org ir Coursera lėšomis. Šią programą inicijuoja tarptautinė organizacija „INCO Academy“, o Lietuvoje ją įgyvendina „Viešieji interneto prieigos taškai“.

 

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai