(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Projekto „Bendruomenių sutelktis kultūrinių kompetencijų ugdymui“ baigiamasis renginys Kūlupėnuose

Sukurta 2022-12-19

Atnaujinta 2022-12-20

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Autorius VILIJA MACIENĖ

Advento popietė „Kalėdų dovana“ Kūlupėnuose sutelkė didelę dalį Kūlupėnų bendruomenės gyventojų. Projekto „Bendruomenių sutelktis kultūrinių kompetencijų ugdymui“ baigiamajame renginyje Kūlupėnų bendruomenės pageidavimu koncertavo Klaipėdos muzikinio teatro atlikėjas Mindaugas Rojus. M. Rojaus nuoširdus atlikimas ir bendravimas su publika padrąsino atėjusiuosius pritariamai dainuoti ir įsijausti į muziką.

Kūlupėnų bendruomenės pirmininkė Jūratė Mačernienė popietės dalyviams  padovanojo simbolinius vašku kvepiančius Kalėdų eglutės žaisliukus. Kiekvieną sušildė į delną įdėta dovanėlė – atlaidumo, vienybės ir rūpinimosi vieni kitais simbolis. Bendruomenės pirmininkė ne tik linkėjo žmonėms gero, bet buvo ir viena pagrindinių renginio organizatorių, rūpinosi, kad popietė vyktų sklandžiai.

Kūlupėnų seniūnė Rita Lubienė dėkojo atlikėjui už gražų koncertą, o susirinkusiesiems linkėjo gerų minčių ir malonaus nusiteikimo artėjant Kalėdoms. Bendruomenės renginio sūkuryje buvo ir Kūlupėnų šv. Motiejaus parapijos klebonas Mindaugas Nausėda, žmonėms linkėdamas ramybės ir gražių artėjančių švenčių.

Rengiantis šventei bendruomenės nariai ir Kūlupėnų gyventojai prisidėjo savo darbais ir geranoriškumu, tad nuoširdžiai dėkojame Irinai Zubienei už nuostabią advento puokštę, bendruomenės pirmininkei Jūratei Mačernienei už neįkainuojamą pagalbą rengiant renginį, visiems susirinkusiesiems – už geranoriškumą ir aktyvų dalyvavimą.

„Toks ir buvo projekto sumanymas – sutelkti bendruomenę, – džiaugėsi projekto vadovė, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Erika Kazlauskienė, – mums pavyko“.

Visa Kūlupėnų bendruomenė esame dėkingi atlikėjui Mindaugui Rojui – už Kalėdinę dovaną, o sau primename:

Kiekvienąsyk, kai širdy dega Advento žvakė, yra Kalėdos.
Kiekvienąsyk, kai žemė nusidažo sidabru, yra Kalėdos.
Kiekvienąsyk, kai atleidžiame vienas kitam yra Kalėdos.
Kiekvienąsyk, kai šypsomės, yra Kalėdos.

Projektą „Bendruomenių sutelktis kultūrinių kompetencijų ugdymui“ finansavo Lietuvos kultūros taryba, Kretingos rajono savivaldybės administracija.

Projektą įgyvendino Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka.


 

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai