(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Rūdaičių bendruomenės sutelkties kultūrinių kompetencijų ugdymui baigiamasis renginys

Sukurta 2022-11-28

Atnaujinta 2022-11-29

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Projektas „Bendruomenių sutelktis kultūrinių kompetencijų ugdymui“, kuriame aktyviai dalyvavo Rūdaičių kaimo bendruomenė, jau pasiekė savo išsikeltus tikslus, o projekto rezultatus vainikavo Gintarės Karaliūnaitės koncertas.

Simboliška, kad koncertui buvo pasirinkta ir priešadventinė data – į koncertą Rūdaičių kaimo „Pajūrio bendruomenė“ buvo pakviesta prieš pat rimties ir susikaupimo laikotarpį.

Į projekto vykdymą buvo įtrauktos keturios kaimo institucijos: Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Rūdaičių filialas, Kretingos rajono kultūros centro Rūdaičių skyrius, Kretingos S. Daukanto progimnazijos Rūdaičių skyrius ir Rūdaičių kaimo „Pajūrio bendruomenė“. Projekto įgyvendinimo veikla prasidėjo aktyviausių minėtų institucijų narių ir aktoriaus, režisieriaus J. Tertelio susitikimais, kurių metu vyko mokymai. Mokymų metu buvo išaiškinti bendruomenės narių kultūriniai poreikiai bei nusistatyta renginio kryptis.

Į projektą aktyviai įsijungė bendruomenės nariai: švietimo įstaigos ir jaunų šeimų atstovė Renata Lazdauskienė, edukacinių užsiėmimų iniciatorė Rūdaičių bibliotekoje Vilma Songailienė, Kretingos rajono kultūros centro Rūdaičių skyriaus darbuotoja Elena Šimkuvienė bei bendruomenės narės Sigita Albužienė ir Milda Viluckienė.

Bendruomenei reikalingi tokie ar panašūs renginiai, ir tai galima spręsti ne tik iš bendruomenės narių atliktos poreikių kultūriniams renginiams analizės, bet ir iš į koncertą susirinkusių žiūrovų gausos.

Už Rūdaičių kaimo bendruomenės narių kultūrinės veiklos galimybių įprasminimą ir patirtas emocijas esame dėkingi projekto sumanytojai M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorės pavaduotojai E. Kazlauskienei, projekto finansuotojams – Lietuvos kultūros tarybai bei Kretingos rajono savivaldybės administracijai.

Rūdaičių kaimo „Pajūrio bendruomenė“ narė, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Rūdaičių filialo
vyresn. bibliotekininkė Laimutė Kalniuvienė

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai