+370 445 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN
Renginių kalendorius liepos 2024
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
0102030405
06
07
0809101112
13
14
1516171819
20
21
2223242526
27
28
2930
31
Visi renginiai

Startuoja skaitmeninio raštingumo mokymai

Sukurta 2019-03-15

Atnaujinta 2019-03-15

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka ir projekto „Prisijungusi Lietuva“ organizatoriai kviečia gyventojus įgyti ar pagerinti skaitmeninius įgūdžius ir nuo 2019 m. kovo 18 d. iki 2021 vasario 28 d. dalyvauti skaitmeninio raštingumo mokymuose pradedantiesiems bei pažengusiesiems šiose mokymų PROGRAMOSE:

I. Pagrindai

Skaitmeninio raštingumo „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“. Mokymų trukmė 18 val. Šiuose mokymuose mokysitės:

 • naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete;
 • rengti tekstinius dokumentus;
 • saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos;
 • naudotis elektroninėmis valdžios, verslo ir laisvalaikio paslaugomis;
 • dalintis informacija bei bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais.

II. Norintiems pagilinti žinias

Jei turite pagrindinius darbo su skaitmeniniais įrenginiais įgūdžius, kviečiame mokytis šiose programose:

 • Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas. Šioje programoje sužinosite kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu. Susipažinsite su galimybe e. dokumentus laikyti virtualiose duomenų saugyklose bei bendrinimu. Išmoksite naudotis e. kalendoriais. Mokymų trukmė 6 val.
 • Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis. Ši programa skirta susipažinti su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis. Mokymų metu sužinosite kaip saugiai ir atsakingai skelbti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais internete. Mokymų trukmė 6 val.
 • E. bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus. Šioje programoje susipažinsite interneto svetainių kūrimo bei e. visuomenės pagrindais, įgysite saugaus naršymo internete žinių bei įgūdžių. Mokymų trukmė 6 val.
 • E. bendruomenės Tau: būk aktyvus, unikalus ir verslus: atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas. Čia mokysitės rengti tekstinius dokumentus internete, susipažinsite su debesų kompiuterija. Mokymų trukmė 6 val.
 • Karjeros galimybės Tau: inovatyvus savęs pristatymas. Mokydamiesi naudotis skaitmeninėmis technologijomis išmoksite inovatyviai bei originaliai save pristatyti. Sužinosite kaip sukurti originalų gyvenimo aprašymą, atlikti sudėtingesnius teksto redagavimo veiksmus bei susipažinsite su vaizdo įrašų kūrimo bei redagavimo galimybėmis. Mokymų trukmė 6 val.

Išsamesnė informacija ir registracija į mokymus tel. (8 445) 72 132

Ateikite, išmokite ir naudokitės internetu bei skaitmeninėmis technologijomis kasdien!


Apie projektą „Prisijungusi Lietuva“ (pilnas pavadinimas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“)

Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.

 • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
 • Kodas 190287259
 • Duomenys kaupiami ir saugomi
 • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai