(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

VIII Klaipėdos knygų mugė „Pasiduok traukai“

Sukurta 2020-09-22

Atnaujinta 2020-09-22

Autorius Klaipėdos knygų mugė

2020 m. spalio 1–3 dienomis Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje kviečia VIII Klaipėdos knygų mugė „Pasiduok traukai“. Laukiami visi, negalintys atsispirti tam, kas nenumaldomai traukia, žavi ar net užburia.

Knygos šventės metu lankytojams bus pristatyti unikalūs literatūriniai-kultūriniai duetai, kuriuose susitiks žymūs kūrėjai ir jiems oponuojančios ryškios kultūrinės erdvės asmenybės. Pasiduoti susitikimų traukai kvies rašytojai Saulius Tomas Kondratas, Valdas Papievis, Tomas Venclova, jaunosios kartos kūrėjai, rašytojai, dailininkai. KKM metu savo naujausias knygas pristatys Lietuvos mažųjų ir vidutinių leidėjų ir Lietuvos leidėjų asociacijų nariai. Kultūros ir švietimo sektoriaus specialistai diskutuos apie kultūros paslaugų vartotojams prieinamumą, patirtis ir iššūkius karantino laikotarpiu.

Knygų mugės lankytojai galės užsukti į parodas, jaunimo, vaikų, muzikos, edukacinę, istorinės tematikos erdves, vyks skaitymų,  performatyvios poezijos vakarai, priešstartiniai renginiai Kultūros fabrike, Klaipėdos kultūros komunikacijų centro Parodų rūmuose, Klaipėdos Dramos teatre, Klaipėdos universiteto botanikos sode bei naujoje barų erdvėje „Hofas“. Užsienyje ir Lietuvoje kuriantys rašytojai, muzikantai, menininkai pasidalins su KKM lankytojais  savo unikaliu požiūriu į kūrybą bei pasaulį.

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka kartu su mugės dalyviais, lankytojais bei svečiais minės ir savo 70-ies metų veiklos jubiliejų!

Knygų mugės programa. Daugiau informacijos rasite Klaipėdos knygų mugės interneto svetainėje kkm.lt.

#kkm2020
#pasiduok traukai

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai