(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Emilijos Latėnaitės ir Juozo Gaižausko koncertas „Tarp mūsų tik vasara“

Data 2021-08-05

Laikas 17.00–18.30

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, I a. erdvės

Adresas J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga

Lietuvos teatro ir kino aktorių Emilijos Latėnaitės ir Juozo Gaižausko vasariškas koncertas „Tarp mūsų tik vasara“ – tikro garso ir tikro jausmo vakaras.


Naujas, netikėtas, jau žiūrovų pamėgtas ir renginių organizatorių laukiamas, bei festivalių kviečiamas talentingų ir garsių Lietuvos teatro ir kino aktorių Emilijos Latėnaitės ir Juozo Gaižausko vasariškas koncertas „Tarp mūsų tik vasara“, kuriame skambės aktorių sukurtos autorinės dainos, pritariant gitarai ir fleitai.

Vakaro metu Juozas Gaižauskas pristatys savo debiutinį, skaitytojų mylimą ir puikių atsiliepimų sulaukusį romaną „Dievas su šlepetėmis“, papasakos Šv. Jokūbo kelio (camino Santiago de Compostela) atsiradimo istoriją ir pasidalins savo išgyvenimais portugališkame 800 km. Kelyje.

Emilija Latėnaitė paskaitys ištraukų iš knygos ir surengs netikėtą apklausą knygos autoriui.

Vakaro metu skambės ne tik dainuojamosios poezijos dainos, jautrūs išgyvenimai, gilūs apmąstymai, bet ir nuotaikingi, bei šmaikštūs pasakojimai. Žiūrovai po susitikimo galės užduoti klausimus ir įsigyti knygą su specialiu, proginiu auksiniu antspaudu, autoriaus parašu ir dedikacija.

Tai prasmingas, gilus, nepaprastai atviras susitikimas, smingantis tiesiai į žiūrovų širdis, po kurio dažniausiai užduodamas klausimas būna: kur galima pasiklausyti jūsų nuostabiai melodingų dainų?

***

Meno kūrėjai Emilija Latėnaitė ir Juozas Gaižauskas – Lietuvos teatro sąjungos nariai, įvairiais festivalių prizais apdovanoti ir ne kartą žiūrovų išrinkti mylimiausiais teatro aktoriais.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai