(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

„Instagram“ fotografija. Užsiėmimas jaunimui

Data 2020-06-15

Laikas 14.00–17.00

Vieta Kretingos miestas

Adresas Paplūdimyje prie trečiojo tvenkinio

#BibliotekaBeSienų

Fotografijos užsiėmimas: Kretinga Instagram’e – tai šiuolaikinės „Instagram“ fotografijos užsiėmimas jaunimui (nuo 12 m.). Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija Facebook‘e Atvira erdvė jaunimui „Savas kampas“. Daugiau informacijos tel. (8 445) 72 134.

Kaip įamžinti gamtą? Kaip sudėlioti įprastus objektus neįprasta tvarka, kad tavo nuotrauka taptu „Kūrybine Kompozicija“ iš „didžiųjų K“? Ar pakeitus kampą žmogus tampa fotogeniškesnis? Ir kaip išmatuoti tą kampą kai neturi matlankio?

Išsiaiškinsim, kai fotografuosi naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais. Kūrybiškiausi fotografuotojai bus apdovanoti prizais!

Susirinkimo vieta – Kretingos paplūdimys, prie trečio tvenkinio.

Projekto „Biblioteka be sienų“ renginys.


DĖMESIO! Renginys organizuojamas, užtikrinant Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimu nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas. Renginiui vykstant lauke ar uždaroje patalpoje, – ribojamas žiūrovų skaičius, užtikrinamas ne mažesnis nei 1 m atstumas tarp žiūrovų (uždaroje erdvėje – 2 m atstumas). Atstumo reikalavimai netaikomi šeimos nariams. Renginiuose vyresniems nei 6 metų asmenims privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt. priemones).

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai