+370 445 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN
Renginių kalendorius liepos 2024
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
0102030405
06
07
0809101112
13
14
1516171819
20
21
2223242526
27
28
2930
31
Visi renginiai

Kalėdinė mugė „Įkvėpk! Kalėdos!“

Data 2019-12-07

Laikas 11.00–16.00

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Kviečia kalėdinė mugė „Įkvėpk! Kalėdos!“

Eglutės Kretingoje įžiebimo dieną bibliotekoje šurmuliuos kalėdinė mugė „Įkvėpk! Kalėdos!“, kuri lankytojus nustebins ne tik originaliomis dovanomis, šventine koncertine programa, bet ir kalėdinėmis užimtumo veiklomis. Įėjimas nemokamas, dalyvauti gali visi! Atkreipkite dėmesį, jog į edukacines veiklas vietų skaičius ribotas, tad būtina išankstinė registracija.

Kalėdinės mugės-šventėje atrasite dovanų ir jų idėjų sau bei šeimos nariams ir artimiesiems,  šventinės atributikos, grožio ir stiliaus prekių, aptiksite visokių veiklų, žadinančių ne tik smalsumą, bet ir apetitą. Beje, mugėje jus vilios ir gardūs maisto produktai namų kalėdiniam stalui…

Programa

11 val. – Kalėdinės mugės „Įkvėpk! Kalėdos!“ atidarymas ir akcijos „Knygų Kalėdos“ paskelbimas.

Vaikams

 • 11 val. – Kalėdų Senelio dirbtuvės 4–7 m. vaikams Vaikų edukacijos erdvėje. Būtina registracija tel. 8 445 72 135 arba el. p. [email protected];
 • 12 val. – eglutės puošimas, piešimas ant veidukų Vaikų edukacijos erdvėje;
 • 13 val. – eglutės įžiebimas Vaikų edukacijos erdvėje;
 • 14 val. – kalėdinių meduolių puošyba Vaikų edukacijos erdvėje 6–12 m. vaikams. Būtina registracija tel. 8 445 72 135 arba el. p. [email protected].

Jaunimui

 • 12 val. – natūralios kosmetikos dirbtuvės „Kalėdų kvapas“ Jaunimo erdvėje. Registracija tel. 8 445 72 134 arba el. p. [email protected];
 • 14 val. – vonios burbulų dirbtuvės „Atpalaiduojanti bomba“. Registracija tel. 8 445 72 134 arba el. p. [email protected].

Suaugusiesiems

 • 11–16 val. – riešinių mezgimo ir šventinių atvirukų gamybos dirbtuvės;
 • 11.30 val. ir 13.30 val. – dovanų pakavimo užsiėmimas. Būtina registracija tel. 8 671 86 477 arba el. p. [email protected];
 • 12 val. – edukacinė veikla „Naminio acto gamyba“. Būtina registracija tel. 8 445 72 137 arba el. p. [email protected] (kaina 1 asmeniui 5 Eur);
 • 13 val. – edukacinė veikla „Kalėdinių dekoracijų dirbtuvės“. Būtina registracija tel. 8 445 72 137 arba el. p. [email protected] (kaina 1 asmeniui 5 Eur).

Kviečiame susipažinti su mugės dalyviais ir jų kuriamais skoniais, grožiais, kvapais…

Pristatome…

Kūrybingąją Aureliją ir jos nuostabius gaminius – estetikos ir funkcionalumo pavyzdžius. Kas gi nenorėtų juos apgyvendinti savo namuose? Daugiau skaitykite https://www.facebook.com/Aureart.decor/.

Medus… Saldu, gardu ir sveika. O ar žinote, kad darbščiųjų bitučių triūso produktų esti visokių: duonelė, žiedadulkės, korys, natūralus vaškas ir, žinoma, medus. Puikios kokybės medaus produktus Kalėdinės mugės metu Jums siūlys Vytauto Kazlausko bitynas. Daugiau skaitykite https://www.facebook.com/Vytauto-Kazlausko-bitynas-3014753…/.

Kuo pavaišinti išrankų, sveikuolį svečią, užsukusį pas Jus su glėbiu Kalėdinių linkėjimų? Gal „Sauja uogų“? Taip, mūsų mugėje bus iš šie nuostabūs sveikų produktų pardavėjai. Jie Jums pasiūlys įvairių rankų darbo džiovintų vaisių ir uogų gaminių, sulčių, uogienių, trapučių ir dar daug, daug visko. Pasidomėkite iš anksto https://www.facebook.com/vaisiaiuogos/.

Nieko nėra jaukiau už žvakės liepsną tamsiais žiemos vakarais. Subtilaus dizaino tikro vaško žvakės – puiki ir simbolinė dovana tiems, kuriems linkite santarvės, jaukių ir šiltų namų, romantiškų vakarų. Be to, natūralaus vaško žvakės kvapas – magiškas… Įkvėpkite! Kalėdos! „Suktos žvakės” – https://www.facebook.com/SuktosZvakes/.

Artėjančios šventės pripildo mūsų širdis gerumu. Dalinkimės juo su pačiais mūsų mažiausiais piliečiais – į šį pasaulį per anksti atkeliavusiais mažyliais. Paramos grupė „Lietuvos mažiausieji“ vienija visus geros širdies žmones, norinčius savo rankų darbo gaminiais prisidėti prie mažylių spartesnio sveikimo. Neišnešiotukams reikalingi iš natūralių siūlų megzti rūbeliai, pledai, žaisliukai.
Kalėdinės mugės metu visą rūpimą informaciją Jums suteiks „Lietuvos mažiausieji“ atstovės. Visus norinčiu tapti paramos grupės „Lietuvos mažiausieji“ nariais kviečiame dėl platesnės informacijos kreiptis į bibliotekos darbuotojus arba susisiekti per socialinį tinklą Facebook.

Ir grožis išgelbės pasaulį! Ypač moterų. Pristatome nuostabių, romantiškų, originalių papuošalų kūrėją Ingą Juškienę. Koks turi būti turtingas šios moters vidinis pasaulis, kad sukurtų tokį išorinį grožį… Pasidairykite iš anksto, o įsigysite mugės metu – http://inx.lv/zdQ3.

Kiek daug įtakos Kalėdų nuotaikai turi aplinkos dekoras! O jei dar sukurtas tikrų savo srities žinovų. Advento vainikai, kalėdinės puokštės, mielos smulkmenėlės, įmantrios dovanų pakavimo priemonės – viskuo bus pasirūpinta, nes su mumis Gėlių studija Smilga.

Mugės dalyvė Rasa Jus pakvies patikėti, kad „Stebuklai nutinka tiems, kurie jais tiki…“. Mielos, malonios šventinės smulkmenos, nuostabūs atvirukai, papuošalai, dekoruoti puodeliai lauks Jūsų gruodžio 7 d. bibliotekoje. Rinkitės iš anksto https://www.facebook.com/plunksnoslinija/.

O Jūsų Kalėdų eglutė gali būti pati gražiausia! Puoškite ją rankų darbo, su meile ir šiluma pasiūtais, nuveltais žaisliukais. Juos ir daug kitų jaukių smulkmenų Jums sukūrė Laura Dambrauskienė, Neringa Jašinskienė, Asta Kliknienė ir kitos auksarankės. Na, o jei norite, Kalėdas „dekoruoti“ savo rankomis, registruokitės į Ingos Jonušienės edukacinį užsiėmimą „Kalėdinių dekoracijų dirbtuvės“, kurios vyks 13 val. Registracija tel. 8 445 72 137 arba el. p. [email protected] (kaina 1 asmeniui 5 Eur).

Elegantiškos linijos, subtilūs deriniai, prasminga simbolika… Visa tai būdinga ponios Damilės kuriamiems papuošalams. Įvertinti, panorėti ir įsigyti galėsite mugės metu, o žvalgytis jau galima ir šiandien Copper Art puslapyje.

Kai Kalėdos jau ataidi, dovanas padės Jums išsirinkti AiDi AiDi! Nuostabiai dekoruoti, praktiškai panaudojami gaminiai užburs savo patrauklumu ir jauną ir senjorą! Beje, prie AiDi AiDi prekystalio rasite ir L-deco nuostabius atvirukus ir kitas šventines smulkmenas.

Ar žinote, kad spalva gali būti ritminga? O taip! Irmantas Norkus su savo komanda Jums pasiūlys įsigyti stilizuotų marškinėlių, bliuzonų. Puiki dovana – lazeriu graviruoti medžio gaminiai. Pasidairykite Ritminga spalva puslapyje.

Ar galima būti ir sveikuoliu, ir smaližiumi? Žinoma, kad taip – sveikai smaližiauti galite riešutų sviestu. Sviestas sviestuotas – šviežiai gaminami, rankų darbo riešutų sviestai. Gamyklėlė nuolat kuria naujus, originalius skonius, o šventėms labiausiai rekomenduoja meduoliais kvepiantį Kalėdinį anakardžių sviestą, aguonomis pagardintą „Kūčiukas“ arba cinamoninį žemės riešutų sviestą. Dailiai supakuoti jie lauks Jūsų Kalėdinėje mugėje.https://www.facebook.com/riesutusviestai/.

Kaip miela stebėti vaikutį glaudžiantį minkštą meškutį. O jei dar tas meškutis pagamintas su meile, šiluma ir visa išmone… Kruopščioji Birutė Jums pasiūlys įsigyti įvairių dydžių, formų ir spalvų rankų darbo žaisliukų. Gal net Kalėdų senelis ras kuo papildyti savo dovanų maišą?

Ar žinote, kad natūralus obuolių actas gaminamas ir Kretingoje? Tuo užsiima Artūras Šorys. Jis ne tik subrandina puikios kokybės produktą, tačiau įvairiais priedais jį paskanina. Mugės metu galėsite įsigyti ne tik jau pagaminto acto, bet ir, iš anksto užsiregistravus el. p. [email protected] arba tel. 8 445 72 137, dalyvauti acto gamybos edukaciniame užsiėmime (Edukacinio užsiėmimo kaina – 5 eur asmeniui).

Kuo gi kvepia Kalėdos? Žinoma, kad saldžiais kepiniais, cinamonu, vanile… Rita Dobrovolskienė lauks Jūsų su gardžiais ir kvapniais konditeriniais gaminiais. Parsineškite iš mugės kartu su grybukais, meduoliukais, keksiukais jaukų švenčių kvapą.

Dviejų sesių jėga gali sprogti kūryboje! Rasa – papuoš kiekvieną moterį, o Kristina – kiekvienus namus. Susipažinkite su jomis mugėje, pasižvalgykite Deco Bitės.


Kviečiame, apsilankykite!

Kviečiame susipažinti su mugės dalyviais ir jų kuriamais skoniais, grožiais, kvapais...

 • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
 • Kodas 190287259
 • Duomenys kaupiami ir saugomi
 • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai