(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Kviečiame į vasaros tapybos vakarus bibliotekoje

Data 2020-07-28

Laikas 15.30–18.30

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Adresas J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga

Aprašymas

Tęsiame užsiėmimus ir šią vasarą tapome vėsioje bibliotekoje! Į tapybos vakarus bibliotekoje priimami visi norintys, be patirties ir turimų žinių. Sukurkite tai, ką įsivaizduojate, jaučiate, svajojate! Ne tik sužinosite, išmoksite, pažinsite save, bet ir patys, su dailininkės pagalba, žingsnis po žingsnio, nutapysite paveikslą, kurį drąsiai galėsite kabinti ant sienos ar dovanoti draugui. Nustebsite savo rezultatu! Ar tai būtų jūros tema, ar gėlių puokštė, ar kosmoso platybės – tapyti gali kiekvienas!

Būtina registracija tel. (8 614) 25 700, el. paštu [email protected].

Užsiėmimai vyks kiekvieną liepos antradienį (liepos 7, 14, 21, 28 d.) 15.30 val. 5–10 žmonių grupėse. Kiekvienam bus skiriamas dėmesys, pagalba ir motyvacija. Vieno 3 valandų tapybos užsiėmimo kaina – 20 Eur (įeina visos priemonės, išskyrus drobę). Drobės kaina nuo 5 Eur (priklauso nuo dydžio). Galima atsinešti ir savo drobę.

Dailininkė Aurelija Valutytė-Slavinskienė

„Piešimas, tapyba ir kiti meno užsiėmimai mane lydi visą gyvenimą. Baigiau ŠU ir VDA dailės bei dizaino studijas. Po edukacinės ir fotografavimo veiklos šiuo metu daugiau dėmesio skiriu tapybai ant medinių funkcionalių daiktų – skrynių, raktinių, atlieku individualius užsakymus. Praėjusį rudenį realizavau savo svajonę -įkūriau tapybos studiją Gargžduose, į kurią kviečiu tapyti suaugusiuosius ir vaikus, – kad kiekvienas, net ir neturintis nieko bendro su menine veikla, galėtų laisvai prisiliesti prie tapybos, atrasti, pajausti, pamėgti“.

Dalyvių darbai: https://www.facebook.com/Aureartstudija

Dailininkės veikla: https://www.facebook.com/Aureart.decor

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai