(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Pažink Kretingą kitaip. Pėsčiųjų orientacinės varžybos

Data 2018-12-08

Laikas 12.00–16.00

Vieta Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Edukacijos centras (II a.)

Adresas Kretinga

Aprašymas

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka kartu su gide Diana Jomantaite-Jonaitiene kviečia kretingiškių šeimas ir draugus susipažinti su Kretingos istorija kitaip – išbandyti savo jėgas pėsčiųjų orientacinėse varžybose ir sužinoti tai, ko dar neteko girdėti apie Kretingą. Pavyzdžiui, ar galėtumėte atsakyti į klausimą: kurioje Kretingos miesto vietoje kadaise buvo kalinami laisvės kovotojai?

Laisvalaikis – ne tik pažintinis, bet ir smagus

Dažnai panyrame į kasdienius darbus, užsidarome kambaryje ir net tingime pagalvoti apie pasivaikščiojimą po nuostabias miesto apylinkes. Siūlome netinginiauti, kviesti šeimos narius ar draugus kartu smagiai praleisti laisvalaikį, sužinoti naujų istorijų ir nugalėti konkurentus!

Ką būtina žinoti dalyvaujant orientacinėse varžybose?

Dalyvauti orientacinėse varžybose galima tik tuo atveju, jei subūrėte 2–4 asmenų komandą. Subūrus komandą būtina užsiregistruoti tam, kad renginys vyktų sklandžiai. Registruotis galite tel. (8 445) 789 83, registracija vykdoma iki gruodžio 7 d. 17 val.

Sėkmės atveju maršrutą įveiksite per dvi valandas, tad atvykti į starto vietą galite vėliausiai iki 13 val. Tik startavus, bus fiksuojamas jūsų pradžios laikas, pabaigus – pabaigos laikas, vėliau – skaičiuojami taškai ir rezultatas. Įspėjame, kad maršrutą būtina įveikti ir atsakymo kodus pristatyti iki 16 val. Rezultatai skaičiuojami pagal pateiktų teisingų atsakymų sumą, tuomet – pagal užduočių atlikimo laiką.

Taip pat informuojame, kad draudžiama naudotis motorinėmis transporto priemonėmis. Tai būtų nesąžininga dalyvių atžvilgiu?

Siūlome pasirūpinti išmaniojo telefono mobiliaisiais duomenimis, nes bus užduočių, kurioms įgyvendinti reikės naudotis youtube ar google tinklalapiais.

Nugalėtųjų laukia prizai

Nugalėtojų komanda bus paskelbta 2018 m. gruodžio 8. Koks prizas laukia nugalėtojų komandos? Galimybė išbandyti jėgas pabėgimo kambaryje „Alkatrasas“ ir kiti prizai!

Na, o dabar – skambiname draugams, buriame komandą ir registruojamės!

 

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai