(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Pokalbis su knygų autore Jūrate Bortkevičiene

Sukurta 2021-03-08

Data 2021-03-26

Laikas 18.00–19.00

Vieta Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka

Adresas Tiesioginė transliacija internetu

Pokalbis su knygų autore Jūrate Bortkevičiene. Tiesioginė  transliacija vyks bibliotekos Facebook puslapyje ir YouTube kanale.

Pokalbį veda Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Birutė Naujokaitienė.

Jūratė Bortkevičienė

Jūratė Bortkevičienė – psichologė, lektorė, verslininkė, rašytoja, „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė ir to paties pavadinimo interneto svetainės, kurioje rengia virtualias konferencijas vaikų auklėjimo temomis, įkūrėja.

„Gimus vaikui – kad ir kaip norėtume – instrukcijos prie jo pridėtos nebūna. Patys turime išsiaiškinti ir patirti, kas yra tėvystė, mokytis, tobulėti kartu su savo augančiu vaiku. Šioje knygoje pateikti patarimai, kuriuos galima taikyti nuo kūdikystės. Nors daugiausia kalbama apie ikimokyklinio amžiaus vaikus, visi nurodyti metodai tinkai ir vyresniems. Juk ieškoti geresnio santykio su savo vaiku niekada ne vėlu.“

Jei turite klausimų autorei, juos galite užduoti jau dabar, siųsdami el. paštu brigita.barkauskaite@kretvb.lt arba galėsite klausti tiesioginės transliacijos metu.

Renginys nemokamas, registracija nereikalinga.


Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos projekto „Kultūrinių ir edukacinių renginių ciklas taikant šiuolaikines medijas“, kuriuo biblioteka siekia laikmečio tendencijas atitinkančiomis paslaugomis tenkinti vis didesnės asmenų grupės savišvietos, kūrybiškumo skatinimo, socializacijos poreikius, renginys. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai