+370 445 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN
Renginių kalendorius birželio 2024
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
01
02
03040506070809
1011121314
15
16
1718192021
22
23
24
252627
28
29
30
Visi renginiai

Praktinis seminaras apie vaikų ligas ir gydymą

Sukurta 2018-09-24

Atnaujinta 2018-09-24

Data 2018-09-27

Laikas 18.00

Vieta Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Abonementas

Adresas Vilniaus g. 8, Kretinga

2018 m. rugsėjo 27 d. 18.00 val. Abonemente – praktinis seminaras KODĖL SERGA VAIKAI. Seminarą ves psichologė JURGITA DAINAUSKAITĖ-ŠILEIKIENĖ.

Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija: https://docs.google.com/forms/d/1VhLIfb2NZEraQ7iGHOhJNN9YlCUqyg26UEKM-lf42Dg/edit.

Rekomenduojama esamiems ir būsimiems tėvams

Kviečiame į seminarą ir aktyvų praktinį užsiėmimą, kuriame meno terapeutė, profesionali vaikų ir šeimų santykių psichologė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė papasakos, kodėl serga vaikai – apie tikrąsias vaikų ligų ir negalavimų priežastis.

Išsekimas, apatiškumas, hiperaktyvumas, mikčiojimai, bronchinė astma, kosulys, alergijos, enurezė, epilepsija, adenoidai, varginantys pilvo, galvos skausmai, pykinimas ir daugybė panašių susirgimų turi emocines, psichosomatines priežastis. Vaistais tik slopinami simptomai, bet ne priežastys, o jos dažniausiai yra išgyventos neigiamos situacijos.

Atradę priežastį ir ir išsprendę problemą, padėsime vaikams augti ir sveikti be vaistų. Vaikas – silpniausia šeimos grandis. Jam dar nėra susiformavę apsauginiai mechanizmai. Suaugęs žmogus gali kurį laiką prisitaikyti, o vaikas reaguoja iš karto.

Šis seminaras rekomenduojamas esamiems ir būsimiems tėvams. Pirmiausia turime atsikratyti savo vaikystės „susirgimų“, kuriuos atsinešėme į dabartinę šeimą ir perduodame esamiems (būsimiems) savo vaikams.

Seminare –apie vaikų ligų priežastis

Seminare sužinosite:
– kaip atpažinti vaikų susirgimų priežastis ir kaip jas šalinti;
– kaip atskirti, kurie vaikų susirgimai ar simptomai visada yra negatyvių emocinių išgyvenimų pasekmė;
– kas nutinka (nutiks), jeigu ilgą laiką tikrosios susirgimų priežastys bus ignoruojamos ir nepašalinamos, o vėliau gali transformuotis į naujus susirgimus, depresijas paauglystėje ir t. t.;
– kaip suaugusiųjų sveikatą lemia tėvų elgesys su mumis vaikystėje (labai svarbu – iki 6 metų);
– kodėl vaiko organizmo reakcija būna staigi ir nenumatyta ir kaip atsiranda labai stiprūs ir tėvus gąsdinantys simptomai.

Užsiėmime – efektyvios technikos ir naudingi patarimai

Praktinio užsiėmimo metu:
– išmoksite lengvų ir efektyvių technikų bei išgirsite patarimų, kurie padės transformuoti kasdienius bendravimo įpročius ir auginti sveikus bei laimingus vaikus;
– analizuosime įvairias situacijas, atliksime užduotis, diskutuosime;
– medituosime.

Apie lektorę

JURGITA DAINAUSKAITĖ-ŠILEIKIENĖ – asmeninių teigiamų gyvenimo pokyčių specialistė praktikė, kvalifikuota meno terapeutė, psichologė, kūno psichoterapijos, judesio ir šokio terapijos, koučingo specialistė praktikė, šeimos konsultantė, lektorė, reiki meistrė, muzikė, holistinio gydymo šalininkė ir propaguotoja. Nuolat tobulinasi šiuolaikinių psichoterapijos metodikų taikymo kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Lektorė yra parengusi daugybę straipsnių, publikuotų žurnaluose ir interneto portaluose, yra elektroninių knygų autorė,  mylinti žmones ir, svarbiausią, – gyvenimą.

DAUGIAU INFORMACIJOS apie lektorę bei įvairius projektus: www.patikeksavimi.lthttp://www.xn--charizmatikamoteris-4xd.lt/ bei Facebook puslapyje Psichologė Jurgita Dainauskaitė-Šileikienė.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai