(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Skaitymas su šunimi. 5-asis kaniterapijos užsiėmimas vaikams

Data 2018-11-07

Laikas 17.30–18.00

Vieta Kretingos r. sav. M. Valančiaus viešoji biblioteka, Edukacijos centras (II a.)

Adresas Vilniaus g. 8, Kretinga

Aprašymas

5-asis kaniterapijos – skaitymo su šunimi – užsiėmimas  7–8 metų vaikams, patiriantiems skaitymo sunkumus, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje.

Kaniterapija: kas tai?

Kaniterapija – alternatyvus ir pagalbinis gydymo, reabilitacijos būdas, kai norint pasiekti geresnės fizinės, emocinės sveikatos, pagerinti pažintinius bei socialinius įgūdžius, naudojamas specialiai paruoštas šuo motyvacijai sustiprinti.

Skaitymas su šunimi

Atskira kaniterapijos veiklos gija – skaitymas su šunimi. Dažnai manoma, kad ši veikla tinka tik vaikams, tačiau įrodyta, kad toks skaitymas padeda žmonėms po insulto greičiau atgauti kalbos dovaną, lavinti kalbėjimą, padeda Alzheimeriu sergantiems gaivinti atmintį.
Koks šio recepto stebuklas? Šuo nepertraukia, netaiso ir be išlygų priima skaitantįjį – ši netikėta bičiulystė ramina ir motyvuoja įveikti kylančius sunkumus. Skaityti pasirenkamos knygos apie gyvūnus, dažniausiai – apie šunis. Sukuriama jauki namų aplinka, skaitymo kampelyje jaukiai įsikuria: skaitantysis, šuo ir šuns šeimininkas.

Užsiėmimų laikas – 2018 m. spalio 22, 24, 29 ir lapkričio 5, 7, 12, 14, 19 dienomis 17.30 –18 val. Skaitymo su šunimi užsiėmimuose nepatariama dalyvauti kenčiantiems dėl stiprios alergijos šunims, paniškai bijantiems šunų arba turėjusiems neigiamų patirčių su gyvūnais.

Projektą „Mano terapeutas šuo“ finansuoja Kretingos rajono savivaldybė.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai