(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Susitikimas su Akvile Kavaliauskaite

Data 2021-11-19

Laikas 18.00–19.00

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, I a. erdvės

Adresas J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga

Stand‘up pokalbių ciklo „Moterys apie moteris“ tęsinys – susitikimas su žinoma žurnaliste, kūrybininke, knygų autore Akvile Kavaliauskaite.

2015 m. A. Kavaliauskaitės išleistas romanas „Du gyvenimai per vieną vasarą“, vos atsidūręs knygynuose, pateko į perkamiausių knygų dešimtukus, o 2020 m. pasirodęs novelių rinkinys „Kūnai“ tapo bestseleriu. Knyga nominuota Jurgos Ivanauskaitės premijai, pateko į geriausiųjų penketukus „15min geriausių knygų rinkimuose“ ir „Metų knygos rinkimuose“.

Akvilė rengia reportažus televizijos laidai „(Ne)emigrantai“, tad turi sukaupusi didelį bagažą įvairiausių istorijų, patirčių, sėkmės istorijų.

Kviečiame prisijungti prie įkvepiančio projekto „Moters įvaizdžio ir vaidmens lietuvių literatūroje įtaka šiuolaikinei visuomenei“ ir įsitraukti į aktyvias diskusijas su Kretingos moterimis!

Renginys nemokamas.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kretingos rajono savivaldybė.


*Svarbu! Vadovaujantis Vyriausybės priimtais pandemijos valdymo nurodymais – renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, laikytis saugaus atstumo bei higienos reikalavimų.

Asmenims nuo 16 metų dalyvavimas galimas tik su Galimybių pasu. Be Galimybių paso galioja ir kiti dokumentai, įrodantys vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamą rezultatą.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai