(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Susitikimas su rašytoju Mariumi Marcinkevičiumi ir aktore Daiva Rudyte

Data 2021-11-19

Laikas 14.00–15.00

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, Vaikų edukacijos erdvė

Adresas J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga

Susitikimas su rašytoju Mariumi Marcinkevičiumi ir aktore Daiva Rudyte. Į susitikimą su rašytoju Mariumi ir aktore Daiva kviečiami vaikai, kurie nori susipažinti su rašytojo profesija ir išgirsti daugiau apie knygų rašymo ypatumus.

Ar pavyks ir mums pasijausti tikrai rašytojais?


Marius Marcinkevičius – gydytojas, rašytojas, keliautojas, vaikų literatūros autorius, parašęs pasakų, pasakojimų ir eilėraščių vaikams, kurie sugulė į knygeles, išleisti garso įrašų ar elektronine formomis, išversti į užsienio kalbas. Tai vaikams gerai žinomi – „Betė ir skraidanti gimtadienio dovana“, „Draugystė ant straublio galo“ „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“, „ Akmenėlis“, „Miegas“, „Atvirkštukai“, „Voro koja“, „Princesė“, „Maži eilėraščiai mažiems“, „Sivužas“, „Tolimoji karalystė“. Pagal šiuos pasakojimus statomi spektakliai, kuriamos vaikiškos dainos.

2018 m. autorius pelnė geriausio vaikų ir paauglių knygų kūrėjo titulą, 2019 m. apdovanotas Aloyzo Petriko literatūrine premija.

Daiva Rudytė – kūrybos vadovė vaikų literatūros leidykloje „Tikra knyga“.


* Svarbu! Vadovaujantis Vyriausybės priimtais pandemijos valdymo nurodymais – renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, laikytis saugaus atstumo bei higienos reikalavimų. Asmenims nuo 16 metų dalyvavimas galimas tik su Galimybių pasu.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai