(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Virtualių žaidimų savaitė jaunimui.

Data 2021-07-12 – 2021-07-16

Laikas 10.00–18.00

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka, Jaunimo edukacijos erdvė

Adresas J. K. Chodkevičiaus g. 1B, Kretinga

X-Box One ir virtualios realybės akinių HTC-Vive kompiuterinių žaidimų savaitė atviroje jaunimo erdvėje „Savas kampas“.

Xbox One žaidimai

Xbox One žaidimai – įvairaus ir įdomaus siužeto, puikios grafikos. Originalūs ir kokybiški veiksmo, strateginiai, istoriniai, sporto, šokių ir kiti žaidimai patiks ir mažiesiems ir vyresniems žaidėjams, suteiks galimybę žaidžiant pajudėti.

Virtualios realybės žaidimai

Virtualios realybės (VR) žaidimai – labai smagi ir masinanti pramoga. Virtualios realybės akinių pagalba žaidimas valdomas kūno judesiais, galima plačiai, net iki 360 laipsnių kampu, dairytis į šalis, ir tai pasąmonėje sukelia jausmą, jog išties leki kalniukais, kovoji su priešais, lenktyniauji, įveiki kliūtis, saugiai pereini gatvę ir pan… Puiki grafika, kokybiškas garso takelis įtraukia ir užburia, įtikina, pamoko… Tai viena iš priemonių, kad jaunoji karta, auganti naujųjų technologijų amžiuje, lavintų kūrybiškumą, vaizduotę, įveiktų baimes, atrastų naujų pomėgių, susipažintų su istorija ir pasauliu.

Vienas mėgstamiausių – „Beat Saber“. Tai nuostabi pramoga, kurią nori patirti net ir tie, kurie niekada nebuvo užsidėję virtualios realybės akinių. Kitas populiarus žaidimas – „Moss“. Išties labai įspūdingas kūrinys, su nuostabia atmosfera ir aplinka. Žaidime valdomas charizmatiškas peliukas Quill, kuris patiria įvairius nuotykius. Įdomiausia tai, jog skirtingai, negu daugumoje virtualios realybės žaidimų, nematomas veiksmo herojus akimis, o stebima tarsi filme – iš šalies. Dar vienas vaikų ir jaunimo pamėgtas žaidimas – „Rush“. Žaidimo metu nusikeliama į adrenalino kupiną pasaulį, kuriame galima skraidyti kalnų viršūnėmis, kanjonais.

„Pasakų veikėjai atgyja“ – 2020 m. Kretingos bibliotekos sukurtas virtualios realybės žaidimas. Jame atgyja gerai žinomi animaciniai personažai.

Ateik ir žaisk!

O prieš ateidamas – registruokis el. p. [email protected] arba tel. (8 445) 72 134.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai