(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Kultūros lauko darbuotojai tobulina socialinių tinklų valdymo įgūdžius

Sukurta 2022-11-24

Atnaujinta 2022-11-24

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Autorius BRIGITA BARKAUSKAITĖ

Lapkričio 21 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje organizuoti mokymai „Internetinis ir socialinių tinklų marketingas. Kaip atkreipti vartotojų dėmesį ir nešvaistyti laiko veltui“. Mokymai yra projekto „Kultūros lauko dalyvių kultūros pažinimo kompetencijų ugdymas“ dalis, kurio tikslas yra taikant inovatyvius ir kompleksinius sprendimus sudaryti tinkamas sąlygas Kretingos rajono kultūros lauko specialistų kultūros pažinimo kompetencijų tobulėjimui vystyti.

Mokymai „Internetinis ir socialinių tinklų marketingas. Kaip atkreipti vartotojų dėmesį ir nešvaistyti laiko veltui“ skirti Kretingos rajono įstaigų ir organizacijų darbuotojams, kurie yra atsakingi už informacijos viešinimą socialiniuose tinkluose. Mokymų metu pristatytos rekomendacijos, kokius socialinius tinklus pasirinkti, kaip juose tinkamai komunikuoti. Analizuota tikslų išsikėlimo, vartotojų pažinimo, resursų įsivertinimo svarba.

Mokymus vedė Indrė Razbadauskė-Venskė – LCC tarptautinio universiteto, ISM bei LTVK dėstytoja, LiMA Klaipėdos skyriaus valdybos pirmininkė, „Nepaleisk svajonės“ įkūrėja, „Global key“ bendraturtė, hakatonų / startuolių mentorė – ir Aušra Pacevičiūtė – Klaipėdos universiteto dėstytoja, prekės ženklų „10 Tiltų“, „10 Tiltų kiemas“ ir „Tiltų namai“ kūrėja, projektų „Klaipėdos kūrybiško verslo uostas“ ir „Klaipėda Link“ iniciatorė, LiMA Klaipėdos skyriaus valdybos narė.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kretingos rajono savivaldybė.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai