(8 445) 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 10.00–18.00, VI Nedirba VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN

Pasaulinės kultūros dienos proga įteiktos padėkos trims bibliotekos darbuotojoms

Sukurta 2021-04-16

Atnaujinta 2021-04-20

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Autorius Bibliotekos informacija

Pasaulinės kultūros dienos proga tradiciškai pagerbiami Kretingos rajono savivaldybės Kultūros tarybos, kultūros įstaigų vadovų įvertinti ir pastebėti kultūros srities specialistai.

Šiemet padėkos įteiktos net trims Kretingos bibliotekos darbuotojoms:

Brigitai Barkauskaitei (Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos vyresniajai bibliotekininkei projektinei veiklai ir viešinimui) už inovatyvią projektinę veiklą, kultūros produktų, paremtų nepažintų kūrybinių formų ir populiarių šalies asmenybių sutelktimi, kūrimą, efektyvias ir besikeičiančias viešinimo strategijas.

Paulinai Sutkutei (Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos vyresniajai bibliotekininkei) už bibliotekininko profesijos prestižo didinimą, bendruomenės skaitymo skatinimą, pasitelkiant gilų knygos pažinimą ir patrauklų jos turinio pristatymą, Ingai Mažeikienei (Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Baublių filialo vyresniajai bibliotekininkei) už kūrybinio potencialo realizavimą skatinant bendruomenės narių skaitymą, estetikos ir turinio dermę viešinant bibliotekos veiklas, kuriamą reprezentatyvų kultūros įstaigos įvaizdį.

Padėkas įteikė ir ceremonijoje dalyvavo Kretingos rajono savivaldybės meras Antanas Kalnius ir Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dalia Činkienė, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorė Birutė Karčauskienė.

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre
Dažniausiai užduodami klausimai