+370 445 78 984
J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT–97130 Kretinga
I–V 9.00–18.00, VI 10.00–15.00 VII Nedirba
Paskutinė mėnesio darbo diena – švaros diena (skaitytojai neaptarnaujami). Prieššventinę dieną dirba 1 val. trumpiau
EN
Renginių kalendorius liepos 2024
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
0102030405
06
07
0809101112
13
14
1516171819
20
21
2223242526
27
28
2930
31
Visi renginiai

Skaitmeninės savaitės renginiai mūsų bibliotekoje

Data 2019-03-25 – 2019-03-28

Laikas 10.00–17.00

Vieta Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka

Adresas J. K. Chodkevičiaus 1B, Kretinga

2019 m. kovo 25 – 31 d. visoje Europoje vyks kasmetinė akcija „Skaitmeninė savaitė“ (angl. „ALL DIGITAL Week“), skatinanti naudotis informacinėmis ryšio technologijomis ir ugdyti skaitmeninį raštingumą.

„Skaitmeninės savaitės“ renginiai mūsų bibliotekoje kovo 25–28 d.

Savaitės tema – skaitmeninės technologijos ugdymui.

Jums patogiu metu, kviečiame registruotis į:

  • skaitmeninio raštingumo mokymus suaugusiesiems pradžiamokslio ir pažengusiųjų programose. Išsamesnė informacija ir registracija tel. (8 445) 72 132;
  • protų mūšį „Aš ir internetas“ ir pasitikrinti žinias 6–12 kl. moksleiviams. Savo klasę registruoti galima tel. (8 445) 72 132;
  • ekskursijas, netradicines pamokas bibliotekos erdvėse ir viktoriną su programėle „Kahoot“ moksleiviams. Registracija tel. (8 445) 72 132;
  • dalyvauti kompetencijų ugdymo internetiniuose seminaruose ir edukacinėse vaizdo paskaitose, skirtuose  mokytojams (žr. programą, registruotis nereikia).

Renginiuose laukiame visų, kas naudojasi skaitmeninėmis technologijomis ir nenori atsilikti nuo šiandieninio gyvenimo realijų. Registruotis kviečiame tel. (8 445) 72 135 arba (8 445) 72 132.


„Skaitmeninės savaitės“ kompetencijų ugdymo internetiniai seminarai ir vaizdo paskaitos

PROGRAMA

Kovo 25 d.

15.00 val. internetinis seminaras „Pedagogo skaitmeninės kompetencijos įsivertinimo tobulinimo galimybės“ (Alvida Lozdienė, UPC) (Konferencijų salė)

Seminaro metu bus pristatyta pedagogų skaitmeninės kompetencijos sistema ir jos įsivertinimo atviras įrankis, kuris skirtas visų lygių pedagogams – nuo priešmokyklinio ugdymo iki profesinio mokymo, aukštojo mokslo ir suaugusiųjų švietimo.

Transliacija
https://www.upc.smm.lt/naujienos/mokytojotv/skaitmenines-kompetencijos-isivertinimo-tobulinimas.php

Kovo 26 d.

10.00 val. edukacinė vaizdo paskaita „Įdomioji matematika“ (Aušra Urbaitytė, KTU) (Konferencijų salė)

Ar kiekvienam ši mokslo disciplina gali būti įveikiama? Paskaitoje diskutuosime, kaip ugdyti matematikos gebėjimus, kokius metodus bei programas naudoti, kad atskleistume tikrąjį matematikos grožį.

Transliacija
https://www.prisijungusi.lt/mokymu-medziaga/idomioji-matematika/

13.00 val. internetinis seminaras „Technologijų vedliai“ (Simona Žėkaitė, Bit&Byte) (Konferencijų salė)

„Technologijų vedliai“ – tai technologinės kūrybos mentorystės programa, skirta Lietuvos pradinių klasių mokytojams. Per seminarą bus kalbama, kaip ši programa veikia, kuo ji svarbi ir kaip galima prie jos prisijungti.

Transliacija
https://www.youtube.com/watch?v=aDbMTmIeKVc

14.00 val. edukacinė vaizdo paskaita „Programavimo istorija“ (Skirmantas Navickas, KTU) (Konferencijų salė)

Renkantis programuotojo kelią, svarbiausias dalykas – turėti informacijos apie programavimo kalbas. Kokią kalbą pasirinkti, kad baigus studijas turimos žinios būtų patraukliausios darbo rinkoje? Paskaitoje apžvelgsime programavimo kalbų raidą ir perspektyvas.

Transliacija
https://www.prisijungusi.lt/mokymu-medziaga/programavimo-istorija/

Kovo 27 d.

11.00 val. internetinis seminaras (online) „Bankas be kodų kortelių: praktiniai patarimai” (Mantas Zalatorius, LBA, Andrius Baranauskas, „Tele2“, Mantas Bielinskas, SEB bankas, Agnė Šilkaitytė, „Swedbank“) (Konferencijų salė)

Bankininkystės ir telekomunikacijų specialistai pristatys šiuolaikines saugesnes prisijungimo prie internetinės bankininkystės priemones, patars, kaip jomis naudotis, atsakys į dalyvių klausimus.

Transliacija
https://www.youtube.com/watch?v=pdXtrIDAjQg

14.00 val. internetinis seminaras „SELFIE Lietuvos mokyklai“ (Asta Buinevičiūtė, Virginija Navickienė, ŠITC) (Konferencijų salė)

SELFIE – tai mokykloms skirta nemokama internetinė priemonė, padedanti geriau taikyti skaitmenines technologijas mokymo procesams. Naudojantis klausimynais, šia priemone anonimiškai renkamos mokyklų vadovų, mokytojų ir mokinių nuomonės, o rezultatai suvedami į interaktyvią ataskaitą, ir tai leidžia pamatyti stipriąsias bei silpnąsias mokyklos puses. SELFIE netikrina ir nelygina savo naudotojų sukauptų žinių ar įgūdžių, nevertina ir nereitinguoja mokyklų.

Transliacija
https://www.youtube.com/watch?v=Ctx6MXHFPL0

Kovo 28 d.

10.00 val. edukacinė vaizdo paskaita „Didžiųjų ir mažųjų duomenų analitika“ (Robertas Alzbutas, KTU) (Konferencijų salė)

Šiandien jau nepakanka paprastų duomenų bazių informacijai apdoroti ir laikyti. Panagrinėkime naujuosius duomenis „Big Data“ ir karjeros galimybes šioje srityje. Kokios didžiųjų duomenų perspektyvos ir kaip keisis jų poreikis?

Transliacija
https://www.prisijungusi.lt/mokymu-medziaga/didziuju-ir-mazuju-duomenu-analitika/

14.00 val. internetinis seminaras „Informatika keliauja į Lietuvos pradines klases“ (Albina Zdanevičienė, UPC) (Konferencijų salė)

Seminare bus pristatyti 2017–2018 m. vykusio projekto „Informatika pradiniame ugdyme“ rezultatai ir papasakota apie tolesnį informatikos turinio taikymą ugdant pradinukus. Bus apžvelgti mokytojų pasirengimo įgyvendinti informatikos programą pradiniame ugdyme tyrimo rezultatai. Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijos komanda pasidalins patirtimi, kaip jiems sekasi taikyti informatiką ugdant pradinukus.

Transliacija
https://www.upc.smm.lt/naujienos/mokytojotv/informatika-keliauja-i-mokyklas.php

14.00 val. edukacinė vaizdo paskaita „Mechatronika“ (Darius Mažeika, KTU) (Konferencijų salė)

Mechatronika – tai trys skirtingos specialybės: mechanikos, elektros ir IT inžinerija. Darbo rinkoje mechatronika dažnai siejama vien su robotais, tačiau tai klaidingas įsitikinimas. Apie tai ir dar daugiau išgirsite paskaitoje „Mechatronika“.

Transliacija
https://www.prisijungusi.lt/mokymu-medziaga/mechatronika/

Kviečiame atrasti ir prisijaukinti skaitmenines technologijas!

  • Savivaldybės biudžetinė įstaiga
  • Kodas 190287259
  • Duomenys kaupiami ir saugomi
  • Juridinių asmenų registre

The form you have selected does not exist.

Dažniausiai užduodami klausimai